У  Львові змінили графіки руху нічних автобусів

У Львові змінили графіки руху нічних автобусів

У графіки руху нічних міських автобусів внесено зміни. Про це повідомили VG Львів  в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР. Тепер автобуси відправлятимуться з кінцевих зупинок на 10-45 хв. пізніше. Такі зміни зумовлені адаптацією графіків руху нічного транспорту до роботи підприємства "Фуджікура", яке працює у дві зміни.

Нагадаємо: На Львівщині японський завод працевлаштує 3000 людей

"Ми змістили відправлення автобусів з кінцевих зупинок на 10-45 хв, підлаштовуючись під графіки роботи підприємства "Фуджікура", - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Також Віктор Щир не виключив, що в подальшому, зважаючи на збільшення штату підприємства "Фуджікура", у розклад руху нічних автобусів знову можуть вносити зміни.

Нагадаємо, нічні маршрути у тестовому режимі запрацювали у Львові 1 липня цього року. Вартість проїзду становить 8 грн. Найпопулярніший маршрут, за інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, – №4Н, який сполучає залізничний вокзал із мікрорайоном Сихів. Щоденно автобуси обслуговують в середньому 300-350 пасажирів. За 5 місяців роботи нічними автобусами скористалось близько 45 тис. осіб.

За оновленням графіку руху нічних маршрутів можна слідкувати на сайті Центру міського сервісу.

Львів у новинах 

У Львові закривають кото-кафе, а пухнастим "працівникам" шукають "добрі руки"

Де у Львові поїсти суші: огляд закладів

З’явилося відео, як над Львовом пролітав болід

Якою буде погода у Львові на цьому тижні