Ціни на житло у Львові: що змінилося у 2016-му році

Ціни на житло у Львові: що змінилося у 2016-му році

Фото взято з сайту stroyobzor.ua

Ціна на житло по всій Україні за останні два роки суттєво зменшилась, але у Львові все ще можна спостерігати купівельну неспроможність покупця заплатити суму, яку прагне отримати продавець нерухомості.

З 2014 року львівські квартири подешевшали в ціні на 6%. Таким чином, нині за квадратний метр покупець віддасть $950 (раніше – $1,011). У Львові попитом користуються новобудови, які вже здали в експлуатацію. Однокімнатні квартири також мають великий попит.

За даними порталу, ціни на житло у Львові не відповідають купівельній можливості. Різниця між тим, що хоче отримати продавець і те, скільки готовий заплатити покупець складає $3 тис. в економ сегменті.

Якщо порівняти Львів зі столицею України, то у Києві з 2014 по лютий 2016 року ціна квартир знизилася на 29,1% – з $1,701 до $1,206 за кв. м. Найбільший попит на столичні одно - і двокімнатні квартири економ-класу. Перший варіант купували приблизно за $30 тис., другий – від $38 тис. до $42.

У Харкові за квадратний метр покупець віддасть $702, а в Одесі -  $808.

Нагадаємо, з січня 2016 року в Україні набули чинності нові законодавчі положення щодо реєстрації прав на нерухомість. Детальніше тут>>>

Джерело: Domik.ua.

Читайте також: 

Львів'янину на замітку: як будуть тепер реєструвати нерухомість

Які зміни чекають на українців у 2016 році: перелік нововведень

У Львові чоловік влаштував криваву різанину через гучне святкування дня народження