Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році

Новина - Транспорт та інфраструктура - Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році

Новина - Транспорт та інфраструктура - Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році

Транспорт та інфраструктура
25 сiчня 2017 16:50

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомили, які дороги ремонтуватимуть упродовж 2017-горо року у Залізничному районі.

У Залізничному районі заплановано реконструкцію вулиць Зимновідської та Станційної. На це у бюджеті міста закладено 9 млн 200 тис. грн. Роботи виконує підрядна організація ПАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1".

Як повідомили в департаменті, цей об’єкт перехідний на 2017-й рік. Роботи розпочаті у жовтні 2016-го року. Там здійснюють будівництво дощової та побутової каналізації, планують реконструкцію інших інженерних мереж, зокрема – водопроводу, а також влаштування дорожнього покриття вулиць Зимновідської та Станційної.

Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році фото

Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році фото 1

Також у бюджеті розвитку закладено 14 млн грн на реконструкцію вулиці Чернівецької з кільцем розвороту трамвая і площі Двірцевої (200 тисяч гривень), які ведуть до Головного залізничного вокзалу. Замовник робіт – ЛКП "Львівавтодор".

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури уточнили, що у 2017-му році на цій ділянці будуть виконуватися будівельні роботи з реконструкції трамвайної колії вздовж вул. Чернівецької до площі Двірцевої. Тоді як 200 тисяч гривень передбачені тільки для виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції площі Двірцевої.

Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році фото 2

Також у цьому році планують розпочати проектування будівництва вулиці до мікрорайону Рясне від вулиці Суботівської. На це передбачено 1,4 млн гривень.

350 тисяч гривень передбачено на коригування проектно-кошторисної документації будівництва вулиці Ряшівської (від вул. Патона до вул. Кульпарківської) з транспортними розв’язками (перша черга). Замовник робіт – ЛКП "Львівавтодор".

На реконструкцію вулиці Конюшинної  виділять 250 тисяч гривень для виготовлення проекту реконструкції.

Нова вулиця, дорога та міст: що ремонтуватимуть у Залізничному районі в цьому році фото 3

Також у Залізничному районі цьогоріч будуватимуть пішохідний міст на вулиці Головатого – вул. Сулими. Передбачено 7, 5 млн гривень на будівельні роботи. Мета проекту – будівництво моста через залізницю для забезпечення пішохідного сполучення мікрорайонів між вулицями Головатого та Сулими. Роботи планують завершити до кінця 2017-го року.  

Дивись ще: 

Мав 64 роки: у центрі Львова водій буса задавив паркувальника готелю "Leopolis"

Відеофакт: у Львові 700 курсантів долучились до рекордного флешмобу

У Львові відрахований з вишу студент вистрибнув з вікна

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах