Яка зарплата: "Львівелектротранс" відкриє свою школу водіїв

фото з сайту urb_a - LiveJournal

фото з сайту urb_a - LiveJournal

Транспорт та інфраструктура
03 жовтня 2017 17:57

ЛКП "Львівелектротранс" має велику потребу у персоналі, зокрема, сьогодні бракує 160 водіїв, є вакансії і ремонтних спеціальностей. Центри зайнятості знайти необхідну кількість працівників не можуть, тож підприємство має намір відкрити власну школу кадрів, повідомляє zik.ua

Як повідомив директор підприємства Михайло Сидорович, імовірно, така школа запрацює до кінця року. Залишилося отримати погодження в профільному міністерстві.

"Майже на викінченні документи, ми готові їхати до Києва, щоб відкрити свою школу, яку ми колись на певному етапі втратили. Але ми вже відновили чотири класи для навчання, готуємо фахівців для викладання, ми підготовили пакет документів, ми підготовили транспортні засоби і, думаємо, до кінця року "Львівелектротранс" буде мати повноцінну школу кадрів", – повідомив він.

Нині навчання водіїв електротранспорту проводить і Центр зайнятості, втім там ледь заповнили групу з 10 осіб.

"На жаль, ця кількість водіїв, яку готує Центр зайнятості, не вирішує нашої проблеми. Вони ледь набрали одну групу з 10 чоловік. Люди, які пройшли навчання, коли сідають за транспортний засіб, в них не виходить і вони залишають. Буде добре, якщо з 10 залишаться 5-7. А нам не вистачає 160 водіїв", – зазначив Сидорович.

За його словами, професія водія електротранспорту не є престижною, львів’яни йдуть на цю роботу не охоче, тож треба залучати мешканців області. Втім, для цього необхідно відкрити для них готель чи гуртожиток. Нині зарплата водіїв трамваїв та тролейбусів коливається в межах 6-7 тис. грн.

Дивись ще:

Не в "кишеню", а в касу: як пройшла реформа стоматполіклінік у Львові 

Вирок: у Львові засудили чоловіка, який поширював дитячу порнографію 

Безкоштовно: у Львові прочіпують 5 тисяч домашніх собак 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах