З будиночком на дереві: коли відкриють дитячий майданчик на площі Святого Юра у Львові

З будиночком на дереві: коли відкриють дитячий майданчик на площі Святого Юра у Львові

Біля Собору Святого Юра встановлять дитячий майданчик європейського зразка

У Львові тривають роботи з облаштування дитячого майданчика на площі Святого Юра. Про це VG Львів повідомили у Львівській міській раді.

На території уже провели усі земляні роботи, облаштували частину доріжок, поребрики, основи під асфальт та гумове покриття, залили бетонний фундамент для облаштування конструкцій дитячого майданчика.

За проектом архітектурного бюро "А44", який переміг у згадуваному архітектурному конкурсі, майданчик у сквері святого Юра вміщуватиме одночасно до двадцяти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 6 років, від шести до десяти років, та до 12 років. Це буде майданчик європейського зразка із неагресивною фоновою архітектурою, з пластичними формами та ландшафтними елементами. За задумом, він не конкуруватиме із пам’ятником Андрею Шептицькому.

Відповідно до технічної документації, підрядник має влаштувати на території майданчика лазанку, яка буде головною принадою майданчика. Також тут змонтують будинок на дереві, слухову трубу, батут, чотири балансири, дві гойдалки для старших дітей та дві – для молодшик, гірку та інші ігрові елементи. Довкола майданчика розташують лави трьох різних типів, обладнають велопарковку. Передбачено улаштування покриттів з рулонного газону та додаткове озеленення.

Завершити роботи планують до Дня Незалежності.

Вартість ремонтних робіт скверу із влаштуванням дитячого майданчика складе 904 тисячі гривень.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Фото дня: у Львові виявили дитячий майданчик на даху

Не мерзни: де у Львові встановлюють лавочки з підігрівом

Як працюватиме: у Львові створили мобільну службу для ремонту дитячих майданчиків

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм