Старий Лев на фестивалі Coffee, Books & Vintage

Старий Лев на фестивалі Coffee, Books & Vintage - фото: pinterest.com

Старий Лев на фестивалі Coffee, Books & Vintage - фото: pinterest.com

На відвідувачів чекають два дні кавової атмосфери, розмов про важливе та сотні книг від улюблених видавництв!

Тож, у рамках фестивалю Coffee, Books & Vintage #4 видавництво "Старий Лев" підготувало для гостей багато книжкових новинок, зустрічі з письменниками, поетами, громадськими діячами, людьми, які творять культуру, дискусії на важливі теми, а ще посиденьки за кавою та поетичні читання. 

Подія відбудеться на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26) 11 та 12 травня.
Усі події проходитимуть в укритті.

Деталі:

11 травня
13:00 — Це, холєра, екзистенціалізм: презентація книжки Василя Карп'юка «Повільні танці» (видавництво «Discursus»)

Василь Карп’юк — письменник і видавець. Автор десяти книжок прози та поезії, серед них збірка віршів «Глінтвейн дорогою на Говерлу», цикл дитячих пригодницьких книжок про Олексу Довбуша, книжка есе «Ще літо, але вже все зрозуміло» та роман «Довбуш. Гідність або забуття». Лауреат премій видавництва «Смолоскип», українсько-німецької літературної Премії ім. Олеся Гончара та ін.
Ігор Котик — літературознавець, старший науковий співробітник відділу літературного процесу та компаративістики Інституту Івана Франка НАН України.


 14:00 — Любов і війна. Зоя Казанжи та Мар'яна Савка про те, що тримає.

Коли довкола темно, ми шукаємо для себе острівці світла, що триматимуть та вестимуть. Як віднаходити це світло у собі та оточуючих? За кого та що триматись, коли поряд війна? Про це, а також любов, книги та людей говоритимемо з письменницею, журналісткою Зоєю Казанжи. Модеруватиме розмову Мар’яна Савка.

15:00 — Прем’єра книги «Спадок на кістках». Розмова Юлії Чернінької та Андрія Сайчука.
«Спадок на кістках» — це містичний трилер про реальну трагедію, яка сталася у червні 1941 року в урочищі Саліна на Львівщині, де комуністичний режим вбив тисячі українців. 

16:00 — Прихована пропаганда у кіно. Розмова за мотивами книжки «Твоя книга про кіно» Ольги Бірзул.
Кінематограф неодноразово ставав зброєю масового ураження у руках пропагандистів різних режимів як у ХХ столітті, так і нині. Як картинка, голос та звук впливали (та впливають) на наше сприйняття побаченого? Чи еволюціонувала пропаганда у кіно? Та врешті як розпізнавати маніпуляції з екрану поговоримо з культурною менеджеркою, кураторкою кінопрограм та авторкою книжки «Твоя книга про кіно» Ольгою Бірзул. Модераторка: Євгенія Нестерович

17:00 — Кольори поетичної весни: олива, піксель, мультикам. Дмитро Лазуткін та Мар'яна Савка
 Дмитро Лазуткін — поет, журналіст, військовослужбовець, цьогорічний лауреат Шевченківської премії (з книгою «Закладка»). 

18:00 — «Тут були ми»: поетичні читання Артура Дроня

12 травня

13:00 — Незламні міста України: презентація серії абеток-енциклопедій «Книжечки-мандрівочки»
Учасниці: Ірина Тараненко, Мар'яна Савка.
 «Книжечка-мандрівочка» — патріотична серія розповідей про українські міста у форматі мультфільмів та книжок. 

14:00 — Творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів): українська книжкова ілюстрація в світовому контексті.

Творча майстерня «Аґрафка» — творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва, що нині є одними з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. 

15:00 — Жінки. Історія. Розмова довкола книжки «501 факт, який треба знати з історії України»

Історія України — це історія тисяч і тисяч людей, які жили тут до нас та поряд з нами. Це історія воїнів, ремісників, землеробів, торговців, князів, мореплавців, вчених, підприємців, лікарів та волонтерів — чоловіків та жінок. Але часто жінки залишались за кулісами історичних подій, а точніше розповідей про них. Які цікаві жіночі біографії ховає українська історія? 

16:00 — Читати. Говорити. Фоззі про книги «Червоні хащі» та «Хеві-метал»

Музикант гурту «Танок на Майдані Конґо», журналіст та письменник Олександр Фоззі Сидоренко та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову про дві книжкові новинки — перевидання історії «Червоні хащі» та новий роман «Хеві-метал». 

17:00 — Супергерої не лише в книжках: розмова з героєм центру Superhumans Олегом Цуньовським
Superhumans Center — сучасний центр, що займається протезуванням, реабілітацією та психологічною підтримкою постраждалих від війни. 

18:00 — Люди на каві. Перформативні читання Марʼяни Савки і Остапа Вакулюка
Письменниця Мар’яна Савка та актор Остап Вакулюк читатимуть оповідання із прозової книги Мар’яни Савки «Люди на каві».

Зі сцени лунатимуть тексти про звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя. Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подорожі та будують плани. Музичну атмосферу вечора творитимуть пісні з репертуару тріо «Мар’яничі» під супровід гітари та фортепіано. 

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Фестивалі
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах