Три голи за 8 хвилин: "Карпати" сенсаційно переграли "Дніпро"

Новина - Спорт - Три голи за 8 хвилин: "Карпати" сенсаційно переграли "Дніпро"

15 травня 2017 09:27

У матчі 29-го туру УПЛ "Дніпро" програв "Карпатам" з рахунком 2:3. Львів'яни поступались двома голами господарям поля у другому таймі, однак за вісім хвилин зуміли забити три голи і здобути перемогу.

На початку другого тайму рахунок відкрив Владислав Кочергін, а на 54-й хв Артем Довбик подвоїв перевагу "Дніпра".

Через десять хвилин після другого голу дніпрян у ворота Андрія Луніна забив спочатку Павло Ксьонз, потім Андрій Нестеров, а третім голом відзначився молодий гравець Максим Грисьо.

Для "Дніпра" ця поразка стала першою в УПЛ від 27 листопада 2016 року. Дніпряни не програвали 12 матчів поспіль.

Перемога дозволила "Карпатам" відірватись від дніпрян у турнірній таблиці на 5 очок. Наразі львів'яни займають 10-ту, а "Дніпро" - 11 позицію.

Джерело: Захід

Дивись ще:

"Пробач за все і не шукай": "матір-зозуля", яка здала немовля у камеру схову на Львівщині, залишила записку чоловіку

Львів'янину на замітку: набрали чинності нові правила одержання субсидій

Допоможіть знайти: у Львові третю добу шукають зниклу школярку