"Сосунці" та "багетень" за 400 гривень: Львів сколихнула новина про відкриття "Хвойдарні"

Новина - Дозвілля та їжа - "Сосунці" та "багетень" за 400 гривень: Львів сколихнула новина про відкриття "Хвойдарні"

Новина - Дозвілля та їжа - "Сосунці" та "багетень" за 400 гривень: Львів сколихнула новина про відкриття "Хвойдарні"

Дозвілля та їжа
07 грудня 2016 16:54

В мережі з'явилася інформація, що у Львові на площі Ринок запрацював новий заклад під дивною назвою "Хвойдарня", що викликало обурення містян .

Нагадаємо  Хтивий "спікізі": у Львові на площі Ринок відкриють..."Хвойдарню"

"Щойно дізналася, що у Львові, на площі Ринок відкрилася Перша львівська хвойдарня, в якій реалізовано "свіжий" маркетинговий погляд - свідома легалізація, вірніше, культивування проституції, романтизація розпусних жінок та створення привабливої картинки "сексу за гроші". На логотипі закладу - якась "пор`ядна львівська пані" чомусь мацає себе за цицьки...", - пише у Фейсбук користувач Галина Плачинда.

За словами авторки посту, коли на тій самій площі Ринок відкрили "Криївку" - було трохи не по собі.

Читайте також ТОП -10 концептуальних закладів Львова для тих, кого не здивуєш "Криївкою"

"Я була у справжніх, відтворених в наші дні криївках - в яких багато років тому українські хлопці зводили рахунки із життям, аби не потрапити до рук ворога.. Звісно, я була в "Криївці" - але намагалася сісти спиною до фоток із вояками УПА, котрі висять там на стінах - і які, можливо, знаходили свій вічний спокій в криївках справжніх. Тому "Криївка" на площі Ринок - із п'яними співами та ситими наїдками - мені несимпатична (та й не заходжу я вже туди, коли приїжджаю до Львова)", - зазначає жінка.  

За іі словами, у Будинку профспілок на Майдані в Києві вже двічі намагалися відкрити кафе, одне з яких звалося "Каратєль". Та обидва заклади дуже швидко закрили, бо людське обурення могло конвертуватися у коктейлі Молотова.
"Тепер ось - Хвойдарня, де можна замовити "багетень" довжиною 22 сантиметри (є й коротші та дешевші - на всяк смак) за ціною 400 гривень... 
У зв'язку із цим усім у мене чомусь виникає одне питання: який відсоток львівських жіночок - хвойди? 

Читайте також: Технічний прогрес: у Львові в терміналах для оплати послуг та поповнень рахунків можна замовити молитву

Звісно, чоловіки (і львів'яни, і гості) голосують гаманцями. Це стосується і проституток, і Першої львівської хвойдарні. І мені справді прикро, що львівські ресторатори - у погоні за заробітками - переходять грань. А може, її просто не відчувають", - завершила користувач.

"Сосунці" та "багетень" за 400 гривень: Львів сколихнула новина про відкриття "Хвойдарні" фото

"А чому б авторам назви не відправитись у секс рабство у Турцію і не пропонувати свої попки туркам чи іділ, чи не постояти на трасі під кришею сутенера? ) Думаю тоді б ідея кафе збагатилася новими ідеями і не була такою слащаво-рожевою. Ну або можна гомосексуальний секс ввести. Чи подавати страви з назвою "кокаїн від депресії після 15 клієнтів на день", "солодкий ВІЛ", "збудлива папілома", чи напій "клієнт-душитель" або "синець - подарунок від сутенера", "була згвалтована у 12 років.

Україна і так зараз має погану репутацію, як один з центрів продажу людей у секс рабство, а тут креативісти ще й додають -"так, ми українці і правда країна шльондр". У Європі, до якої ми прямуємо вводять повну криміналізацію проституції та тюрму для клієнтів, а досвід Германії та Нідерландів вже однозначно каже, що легалайз був великою помилкою. Але ми тут навпаки ідемо у зворотній бік. 

Думаю авторам назви треба відчути на собі по 10 хоча б клієнтів на день, при чому з небажаними чи примусовими секс практиками та побути у секс рабстві хоча б рік, отримати залежність від наркотику та хоч парочку "проф. захворювань", а потім викласти досвід у ідеї кафе та на фото в холлі. Без цього можна сказати, що вони не знають про що говорять. Заклад звісно сором для України, Львова та показує, що ми не готові бути європейцями", - пише корристувач із ніком Nazzer.

Дивно, що досі не з'явилося жодного фото з відкриття, адресу дізнатися нам також не вдалося. На запити журналістів VG Львів представники закладу не відповіли. Виникає питання - а чи існує "Хвойдарня" взагалі?

Читайте також: 

"Маст сі": ТОП-15 найпопулярніших "туристичних" кнайп Львова 

Штрудель, сирник, ковбаски: що і де варто спробувати у Львові

ТОП-10 ресторанів, які полюбляють самі львів’яни

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах