Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня)

Новина - Дозвілля та їжа - Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня)

Новина - Дозвілля та їжа - Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня)

Дозвілля та їжа
16 квiтня 2018 16:37

Не хочеться бігти додому після роботи? Ми знаємо, чим можна зайнятися у Львові на цьому тижні. VG Львів  традиційно зібрав кращі івенти для тебе.

Більше заходів на  афіша Львова.


Dakooka 

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото

Dakooka – вокалістка, авторка та виконавеця пісень, піаністка і діджей з Чернівців, яка стрімко набирає популярність в інтернеті й офлайні. На сцені є тільки вона, фортепіано, її вокал і розмова з глядачем, як зі своїм другом. І ніякий аудіозапис не передасть атмосферу, яка панує на концерті.

 

Де:The Cult

Коли:19 квітня, 19:00

Адреса:вул. Чайковського 7

Телефон:097 239 1414

Ціна:Від 150 грн.

Наукові фестини

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 1

В Національному університеті "Львівська політехніка" відбудуться вже традиційні Наукові фестини. Місце проведення – територія біля головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). 

Цей захід уже вчетверте збере довкола головного корпусу Університету понад 30 локацій для презентацій наукових винаходів, мистецьких заходів та оригінальних перформансів, які мають продемонструвати усім присутнім перспективи української науки та освіти.

Політехніки готують для гостей екскурсії інститутами та бібліотеками, демонстрації винаходів, хімічних реакцій і нових машин та роботів, і показ колекції арт-одягу від знаної майстрині техніки валяння, і майстер-клас від акторської школи, і спортивні змагання та екстремальне шоу – і ще багато-багато іншого.

На завершення учасників чекають "Наукові акорди Львівської політехніки" в органному залі.

Де:Національний університет "Львівська політехніка"

Коли: 20 квітня, 11:00

Адреса: вул. Степана Бандери, 12

Телефон:+38 (032) 258-21-11

 


Опера "Попелюшка"


Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 2

В основі музичного твору лежить  добре відома казка "Попелюшка" - про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок - Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.

Головну героїню казки Попелюшку прозвали так, тому що в будинку вона постійно поралася коло печі, вигортала з неї попіл, а також виконувала всю важку і брудну роботу. Щоб хоч якось прикрасити життя працьовитої дівчини, їй на допомогу приходить добра Фея. Силою своїх казкових чар вона нагороджує Попелюшку пишною каретою, чудовою сукнею і кришталевими черевичками. Але дія добрих чар недовга: рівно о 12-ій ночі Попелюшка перетвориться з вишуканої незнайомки в звичайну дівчину.

Але це буде пізніше. Зараз Попелюшку чекає бал в королівському палаці. Там вона зустрінеться з Принцом. Її розум і доброта запалять у його серці вогонь любові. Але скоро північ - Попелюшці пора йти. Вона поспішає і ... губить кришталевий черевичок.

Принц настільки зачарований красою таємничої незнайомки, що вирішує знайти її. Він має  загублений нею кришталевий черевичок. Але черевичок такий маленький, що Принцові в усьому королівстві не знайти коханої. До того ж, зла мачуха зі своїми доньками раз у раз ставлять перепони на його шляху.

Зрештою, Принц знайде Попелюшку. І вони будуть жити довго і щасливо.

Де:Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Коли:22 квітня, 12:00

Адреса:пр. Свободи, 28

Телефон:+38(032)255-49-60

Ціна:Від 40 грн. до 200 грн.


Концерт Dakh Daughters Band

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 3

Фрік-кабаре Dakh Daughters Band  це сім акторок театру "Дах" Влада Троїцького. Також це  п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінгу та повний спектр людських емоцій. Кожна композиція  то окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями та цікавими історіями.

Dakh Daughters виступали не тільки в різних містах України, вони підкорили великі сцени у Франції, Німеччині, Польщі, Австрії та інших країнах. Тепер вони приїхали підкорювати місто Лева. 

Коли: 16 квітня в 19:00

Де: Національний український академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької, вул. Лесі Українки, 1

Скільки: 190-750 грн


Ансамбль ім. П. Вірського

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 4Заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського  це 100 найсильніших фахових артистів, енергійних, харизматичних і наполегливо тренованих. 

Їхня майстерність та оригінальна інтерпретація народного танцю змусили весь світ аплодувати Ансамблю імені Вірського. Йому по праву належить перше місце серед подібних колективів.

Коли: 16 квітня о 19:30

Де: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької,  пр. Свободи, 28

Скільки: 180-780 грн


Stand up battle Lviv

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 5

"Stand Up Battle"  це соціально-гумористична програма перед широкою аудиторією глядачів. Знайомий формат "3 на 3". Троє учасників вже брали участь у батлах, коли їхні суперники навпаки -  спробують свої сили у батлі вперше. Цікаво, що глядачі самі своїми оплесками обирають переможця. 

Коли: 16 квітня о 19:00

Де: Палац культури залізничників "Рокс", вул. Ю. Федьковича, 54

Скільки: 80-250 грн


Опера "Запорожець за Дунаєм"

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 6

Українська опера на 3 дії.

Тяжко живеться українським козакам та їх сім'ям на чужині під владою турецького султана.

Оксана - сирота, що знайшла притулок у сім'ї запорожця Івана Карася, мріє полинути на батьківщину, до рідних Дніпрових берегів. Вона жде свого коханого, Андрія - козака з України, який повинен прибути сюди таємно.

Трохи напідпитку повертається додому Іван Карась. З його натяків ми здогадуємося, що він був на таємному сході козацтва, де вирішувалось питання про можливість повернення на Батьківщину.

Де:Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Коли:17 квітня, 14:00

Коли:17 травня, 18:00

Коли:13 червня, 18:00

Адреса:пр. Свободи, 28

Телефон:+38(032)255-49-60

Ціна:Від 50 грн. до 300 грн.


ТНЕ ВЙО 

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 7

ТНЕ ВЙО – добрезнаний український колектив, який зазвичай називають піонерами українського реггі.

Але насправді музика ТНЕ ВЙО – це дика суміш ска-панку, фанку, афробіту та етніки, яка щедро змащена слабою долею і помножена на харизму кожного з семи музикантів на чолі з Мирославом Кувалдіним.

Коли: 18 квітня, 19:00

Де: Нічний клуб Малевич \ Malevich Night Club

Скільки: від 150 грн. до 300 грн.

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 8


Вистава "Коли цвіте папороть"

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 9

У Львівські опері прем’єра фольк опери-балету “Коли цвіте папороть” Є.Станковича. за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру.

"Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича – явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізувати неймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавня культура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи", - зазначили організатори."Тут немає векторного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. Натомість твір будується як величезна мозаїка, у якій за принципом контрасту поєднуються сцени, замальовки, епізоди. Все це – відбиток мозаїчності мислення ХХ сторіччя, дивним чином поєднаний із принципом поетичного кінематографа".

Де:Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Коли:20 квітня - 21 квітня, 18:00

Коли:25 травня - 26 травня, 18:00

Адреса:пр. Свободи, 28

Телефон:+38(032)255-49-60

Ціна:Від 80 грн. до 500 грн.

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 10


Вистава "Сватання на Гончарівці"

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 11

"Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває… Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу.

А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися! Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів.

"Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія! Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів.

 історія!", - Олеся Галканова, керівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької.

Де:Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Коли:20 квітня, 13:00, 18:00

Адреса:вул. Лесі Українки, 1

Телефон:+38 (032) 235-67-62

Ціна:Від 40 грн. до 150 грн

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 12


Фестиваль локальних продуктів "Повен стіл"

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 13


Фестиваль локальних продуктів "Повен Стіл" відбудеться уже вдруге на території сільськогосподарського оптового ринку "Шувар". Фестиваль має на меті об’єднати виробників локальних (місцевих) продуктів, які динамічно розвивають свій власний бренд.

Фестиваль на одній території збере українських виробників локальних продуктів, що реалізують якісні натуральні продукти.

В асортименті  фермерські сири та молочні продукти; домашні ковбаси, паштети, копченості; риба, молюски та раки; хліб і випічка; різноманітні соуси, конфітюри та джеми; шоколад, мед, десерти і солодощі, вина, наливки, настоянки та ін.

Коли: 20-21 квітня о 09:00

Де: Ринок сільськогосподарської продукції "Шувар", вул. Хуторівка, 4б

Скільки: безкоштовно


Назар Стодоля

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 14

Дія п’єси відбувається у 70-80-х роках XVII століття. Цей період в історії недарма називається Руїною. "Від Богдана до Івана не було гетьмана…" Славні справи козаків лишилися в минулому. Прийшов час пристосуванства та прагнення збагачення за будь-яку ціну.

Історія любові під час занепаду вічних ідеалів.

Головний герой драми Хома Кичатий намагається віддати доньку заміж за багатого полковника. Цим він ламає давню клятву, дану Назарові Стодолі, що Галя – його. Як складеться їхня доля відомо с шкільних підручників. Питання в іншому – чи можлива у наш час перемога добра? У суспільстві, у власному домі, в самій людині? Чи віримо ми у покаяння грішної людини? Чи даємо ми собі право на помилку й її виправлення…

У світі формалізму та конформізму немає місця почуттям та братерським клятвам. Чи можливо щось змінити? Піти наперекір подіям та перемогти? Про це у постановці останнього лицаря українського театру – 

Де:Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької

Коли:21 квітня, 18:00

Адреса:вул. Лесі Українки, 1

Телефон:+38 (032) 235-67-62

Ціна:Від 40 грн. до 150 грн.

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 15


Оперета Весела вдова

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 16

Дія І

На бал у посольство країни Монтевердо в Парижі прибуває вдова Банкіра Анна Главарі, капітал якої -золотий запас цієї маленької держави. У секретній телеграмі уряд повідомляє, що, в разї її одруження з іноземцем, весь капітал перекочує за кордон і держава званкрутує. Ця конфіденційна інформація швидко розсекретилась і облетіла всі світські салони. Аристократичні пройдисвіти кинулись залицятися до Анни, щоб заволодіти її мільйонами. Справу врятування національного Багатства посол Монтевердо, Барон Зетта, доручає першому радникові - графові Данилу. Той погоджується, не підозрюючи, що Багата вдова - це та чарівна незнайомка, з якою він нещодавно зустрівся і яка   полонила   його   серце.

ДІЯ  II

Прийом у маєтку Анни Главарі в Парижі. Для товариства, яке зібралося в її домі, найбільший інтерес становлять не дружні розмови та розваги, не пісні і танці рідної країни, а гроші. В гонитві за ними ці "патріоти" втрачають сором, совість,   зраджують   Батьківщину.

Анна і Данило в полоні почуття кохання. Переборюючи овставини та самих себе, вони вже за крок до щастя. Та раптом... Зетта застає свою дружину в альтанці з Камілом Россільйоном. Він скликає гостей, щоб, скомпрометувавши Валентину, розлучитись із нею, а тоді одружитися з Анною   і   стати   мільйонером.

Але тут із альтанки виходять Россільйон та... Анна. Рятуючи репутацію Валетини, вона привселюдно оголошує Россільйона   своїм   нареченим.   Данило   в   розпачі іде з валу.

ДІЯ  III

Усе     посольство     Монтевердо     приходить     до     ресторану "Максим",      де      полюбляє бувати    граф   Данило.    Його    про­сять    розшифрувати     чергову    урядову    телеграму. Незабаром   з'являються   Анна   з   Россільйоном,   який зізнається,   що   не   одружиться   з   нею.

Усі, крім Данила, наввипередки пропонують пані Главарі руку і серце. Тоді вона повідомляє всіх, що, в разі одруження, втратить усе майно. Приголомшені претенденти один за одним відмовляються від неї. А Данило, нарешті, освідчується Анні у коханні. Лише тепер розумна і весела вдова говорить правду: капітал у будь-якому разі залишиться в неї. Данило вражений. Анна задоволена, що про­вчила   пройдисвітів.   Закохані   -   щасливі.

Де:Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької

Коли:22 квітня, 18:00

Адреса:пр. Свободи, 28

Телефон:+38(032)255-49-60

Ціна:Від 50 грн. до 400 грн.

Диван зачекає: куди піти у Львові на цьому тижні (16-22 квітня) фото 17

 


Французька весна на "Коперніка" 
https://lviv.vgorode.ua/event/club_movie/2092409 

Фестиваль мультфільмів для дорослих 
https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2087964 

Фестиваль "Французька Весна" 
https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2073395 

Наукові фестини 
https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2073329 

Фестиваль локальних продуктів "Повен Стіл" 
https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2003897 

Фестиваль "День пластуна" 2018 "Як назвеш, так і попливеш" 
https://lviv.vgorode.ua/event/festival/2029948 


Концерт гурту "Ptashkin" 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/2092639 

Cен-Тропе вперше у Львові 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/2002362 

Dakooka 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/1623453 

Концерт cтудії "Мамахохотала" 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/997758 

Концерт дуету "Тамерлан та Альона" 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/2091706 

НАОНІ Оrchestra 
https://lviv.vgorode.ua/event/concert/2073338 

Безкоштовні комп’ютерні майстер-класи у Papashon 
https://lviv.vgorode.ua/event/lecture/2084876 

Люкс-толока в Парку культури 
https://lviv.vgorode.ua/event/gratis/2091313 

Опера "Запорожець за Дунаєм" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/608610 

Вистава "Лісова пісня" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/620735 

Вистава "А де ж п’яте?" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/597938 

"SEXуальне чтиво" від театру Чорний квадрат 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/1863585 

Вистава "Лисичка, Котик і Півник" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/753289 

Вистава "Мій золотий синочок" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/790507 

Вистава "Сватання на Гончарівці" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/600574 

Вистава "Амнезія, або маленькі подружні злочини" 
https://lviv.vgorode.ua/event/theater/614369 

Вечірка "Burlesque show" 
https://lviv.vgorode.ua/event/clubs/2092633- 

Вечірка "Broken Tales" Chapter Two by Vatra Tribe 
https://lviv.vgorode.ua/event/clubs/2092637 

Цирк на воді 
https://lviv.vgorode.ua/event/children/2073439

ДИВИСЬ ЩЕ:

Від "хренівки" до "штруделєвої":10 львівських закладів, де можна випити настоянки

Львів згори: ТОП панорамних ресторанів міста

ТОП -10 концептуальних закладів Львова для тих, кого не здивуєш "Криївкою"

Весь Львів: гід туриста

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах