П’ятеро – у лікарні: фахівці перевірили кухню львівського дитсадка

Фахівці Держпродспоживслужби розповіли про порушення умов приготування їжі у львівському дитсадку №168, де масово отруїлися діти.

Фахівці Держпродспоживслужби розповіли про порушення умов приготування їжі у львівському дитсадку №168, де масово отруїлися діти.

Дозвілля та їжа
15 квiтня 2019 13:58

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області розповіли про порушення умов приготування їжі у львівському дитсадку №168, де масово отруїлися діти. 

"Було виявлено, що салати готувалися на столі у приміщенні, де проводилася обробка сирих продуктів. Було виявлено перехрест готової і сирої продукції у заготівельному цеху. Також не здійснювався контроль за дотриманням температурного режиму в процесі повторної обробки м’ясних та рибних виробів. Тобто у садочку не було відповідних засобів для вимірювання температури всередині готового виробу. Це стосується м’ясних і рибних виробів. Ми ще виявили, що в одній із груп було невпорядковано зберігання прибирального інвентаря. Тобто в туалеті для персоналу зберігали все: і засоби для миття підлоги, і для миття іграшок, та інший інвентар. Це єпорушення", – розповіла Galnet заступник начальника управління-начальник відділу організації розслідування спалахів Держпродспоживслужби у Львівській області Олена Улашина.

Керівництво садочка запевнило, що всі порушення вже виправили.

"Там не було суттєвих порушень. Всі порушення на сьогоднішній день усунені. Ми навіть купили термометр, яким вимірюють температуру готових страв. Хоча в інструкції для харчування у садочках такого немає. Тобто ми зробили все, щоб усунути недоліки. Ми зацікавлені в тому, щоб всі були здорові і щоб садочок працював у сталому режимі", – розповіла директор садочку №168 Оксана Ядельська.

Нагадаємо, п’ятеро вихованців львівського дитсадка №168 потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією. Ще одну дитину відправили дитину на амбулаторне лікування, проконсультувавши батьків. Задля з’ясування причини захворювання дітей дитсадок призупинив роботу.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Смачно, аж нудить: ТОП закладів Львова, де масово труїлися відвідувачі

Не чіпай кота: півтори тисячі львів’ян захворіли на гострі кишкові інфекції

Пообідали – в лікарню: у ресторані під Львовом отруїлися 16 дітей

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах