Афіша подій липня у Львові.
Липень у Львові обіцяє бути особливо музичним. У розпал літа тебе тішитимуть крутими тусовками, найрізноманітнішими концертами і етно-фестивалями. Дивись перелік івентів, які VG Львів рекомендує відвідати.
Більше заходів — в розділі афіша Львова.
Фестиваль "Місяць авторських читань 2018: Туреччина"
Вже традиційно липень у Львові присвячений літературі. Найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи МАЧ учетверте в Україні (і вдев’ятнадцяте в Європі!) збирає упродовж цілого місяця найцікавіших авторів та читачів польської, чеської, словацької, української та турецької літератур.
Почесна гостя МАЧ 2018 – Туреччина, тож щодня у Львові зустрічайте турецьких письменників та письменниць, які разом зі своїми колегами з Польщі, Чехії, Словаччини та України мандруватимуть усіма містами фестивалю, і завершуватимуть своє турне саме у "Дзизі".
Українські учасники МАЧ 2018: Мар’яна Савка, Артем Чех, Кость Москалець, Богдана Матіяш, Оксана Була, Галина Ткачук, Світлана Поваляєва, Остап Українець, Юрій Завадський, Маркіян Камиш, Дмитро Лазуткін, Вікторія Амеліна, Остап Дроздов.
Центральноєвропейську лінію фестивалю представлять: Arnost Goldflam (CZ), Orlova & Cichon (CZ), Lucie Faulerova (CZ), Katarzyna Boni (PL), Daniel Majling (SK), Pawel Soltys (PL), Petra Dvorakova (CZ), Jerzy Kronhold (PL), Vratislav Manak (CZ), Dusan Vicen (SK), Vit Kremlicka (CZ), Weronika Gogola (PL), Martin C. Putna (CZ) та інші.
Турецькі гості МАЧ 2018: Nedim Gursel, Murathan Mungan, Behcet Celik, Ayfer Tunc, Pelin Ozer, Gonca Ozmen, Sebnem Isiguzel, Sema Kaygusuz, Murat Uyurkulak, Hatice Meryem, Lale Muldur, Oya Baydar, Sayg?n Ersin, Ozgur Mumcu, Iskender Pala, Haydar Karatas, Asl? Perker, Tar?k Tufan, Ciler Ilhan, Necla Kelek, Yade Kara, Haydar Ergulen, Tuna Kiremitci, Gaye Boral?oglu, Murat Ozyasar, Aysegul Celik, Faruk Duman, Efe Duyan, Gokcenur Cenge.
Де: Галерея "Дзиґа"
Коли: 1 липня - 4 серпня, 19:00
Адреса: вул. Вірменська, 35
Вхід вільний.
Перед заходом сонця
"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана — історія про те, щотрапляється,
коли розкривають давні таємниці.
Події п’єси відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям.
Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Що ж далі? Виявиться, що у цієї родини є сімейна таємниця…
Коли: 5 липня, 18.00
Де:
Ціна: 40-100 грн
LUX FM Party Tour
Зіркове тріо: Злата Огневич, Марія Яремчук та "Patsyki Z Franeka" виступлять у Львові.
Стильна та неповторна Злата Огневич, талановита і відома Марія Яремчук та драйвові й кайфові "Patsyki Z Franeka" заспівають у Львові. Вас чекає великий концерт "LUX FM Party Tour " в нічному клубі "MALEVICH". Відомі хіти, дружня атмосфера і нестримні танці.
За словами організаторів, це буде справді стильне, грандіозне шоу, яке не залишить байдужим жодного слухача, адже масштаби заходу справді вражатимуть.
"Люксовий" ведучий концерту — Андрій Ферцак.
Живий звук.
Де: Нічний клуб Малевич \ Malevich Night Club
Коли: 6 липня, 19:00
Адреса: пр. Чорновола, 2
Ціна: Від 150 до 550 грн.
Літній вечір у Ботанічному саду
6 липня львів'ян запрошують відвідати благодійний Літній вечір у Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка.
Впродовж вечора Ви матимете можливість:
Долучитись до етно-забав, насолодитись виступами відомих виконавців та студентських колективів, відвідати цікаві екскурсії Ботанічним садом, поласувати смачними стравами та напоями.
Спеціальні гості вечора — Оксана Муха та Павло Табаков
У рамках заходу буде проведено тихий аукціон.
Всі зібрані кошти будуть спрямовані на створення саду магнолій.
Де: Ботанічний сад Львівського університету
Коли: 6 липня, 18:00
Адреса: вул. М. Черемшини, 44
Вистава "Коли цвіте папороть"
"Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича — явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізувати неймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавня культура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи", — зазначили організатори."Тут немає векторного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. Натомість твір будується як величезна мозаїка, у якій за принципом контрасту поєднуються сцени, замальовки, епізоди. Все це — відбиток мозаїчності мислення ХХ сторіччя, дивним чином поєднаний із принципом поетичного кінематографа", — доктор мистецтвознавства Юрій Чекан.
Де: Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Коли: 6 липня - 7 липня, 18:00
Адреса: пр. Свободи, 28
Ціна: Від 80 до 500 грн.
За двома зайцями
У п’єсі розповідається про цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У творі порушується проблема соціальної нерівності, висміюється життя українських русифікованих міщан Києва.
Коли: 06 липня 18:00
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
м. Львів, вул. Лесі Українки
Ціна: 40-200 грн
Вистава "Марія Заньковецька"
Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр.
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Коли: 7 липня, 18:00
Вартість: Від 40 до 150 гривень
Фестиваль нових авто New Cars Fest 2018
На фестивалі буде представлено новинки провідних світових автомобільних брендів. Всі охочі зможуть взяти активну участь у тестах двох десятків новеньких авто, зокрема електромобілів.
Особливе місце в експозиції займають автомобілі, визнані експертами і автовласниками найкращими в нашій країні – переможці Всеукраїнського рейтингу "Автомобіль року в Україні 2018", а також претенденти на це престижне звання у 2019 році.
Не залишаться без уваги любителі екзотичної техніки, які зможуть ознайомитися з тюнінгованими машинами, ретротехнікою та іншими шоу-стоперами.
Коли: 7 липня - 8 липня, 11:00
Адреса: вул. Старознесенська, 24-26
Вхід вільний.
Балет "Лебедине озеро"
Лібрето В.Бегічева та В.Гельцера.
Балетмейстр-постановник — заслужений артист України Петрос Малхасянц.
Диригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Роман Дорожівський.
Художник-постановник — народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка Євген Лисик.
Художник костюмів — заслужений художник України Оксана Зінченко.
Диригент — Юрій Бервецький.
Балет на 3 дії.
Де: Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Коли: 8 липня, 12:00
Адреса: пр. Свободи, 28
Ціна: Від 50 до 400 грн.
Криза
Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, — йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона — примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми — егоїсти.
А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: "Я кохаю Тебе"! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Коли: 08 липня, 18:00
Опера "Наталка Полтавка"
За однойменною п'єсою Івана Котляревського.
Диригент-постановник — заслужений діяч мистецтв України Михайло Дутчак.
Режисер-постановник — Володимир Дубровський.
Художник-постановник — народний художник України Михайло Риндзак.
Диригент — Ірина Стасишин.
Де: Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Коли:8 липня, 18:00
Адреса: пр. Свободи, 28
Ціна: Від 50 до 300 грн.
Свято Івана Купала у Шевченківському гаю
У Шевченківському гаю відзначатимуть Івана Купала. З нагоди свята тут відтворять купальське обрядове дійство, познайомлять відвідувачів із головними персонажами свята – Купалом та Мареною, проведуть майстер-класи з вінкоплетіння та заведуть традиційні хороводи навколо "купайлиці".
Під час свята ви зможете також придбати святкову атрибутику на традиційному ярмарку народних ремесел.
Де: Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)
Коли: 6 липня, 17:00
Ціна: Від 30 грн. до 50 грн.
Купальські забави в Горіховому гаю
У програмі свята: театральне дійство, ворожіння, плетіння віночків, ведення хороводів, стрибки через вогонь, ігри і танці.
Коли: 6 липня, 18.00
Де:
Вхід вільний
Удеч-фест "Івана Купала"
Етнофест задуманий, як цікава культурно-туристична родзинка "древнього Удеча" (саме так називався колись Жидачів). Місто має дуже давню історію, мальовничу природу і неповторні місцеві традиції. Мета етнофестивалю: зробити Жидачівщину яскравою та впізнаваною на Львівщині і на території Західної України, згуртувати та зацікавити місцеву молодь залишатися в Україні, продовжуючи творити її суспільно-культурний простір у себе вдома, в рідній громаді.
Коли: 6-7 липня
Де: місто Жидачів, Львівська область
Вхід вільний
Вечірка з дуетом "Neo & Mix"
Neo & Mix – дует двох луцьких ді-джеїв, які вже встигли стати справжніми місцевими легендами, завдяки вмінню заміксувати будь-який хіт від 80-х до сучасності! Клабери обожнюють їх за якісний саунд та завжди актуальні новинки, і кажуть, хлопці можуть змусити танцювати навіть бабусь з дідусями.
Де:Нічний клуб Малевич \ Malevich Night Club
Коли: 7 липня, 21:00
Ціна: 100-200 грн
Концерт Abraham Kenny (Австралія)
Abraham Kenny – австралійський музикант, вокаліст та автор пісень. Певний час працював під псевдонімом The Diamond Blow. Останні декілька років проживає у Талліні, де й створює свій музичний продукт. Він є організатором та учасником багатьох концертів у Східній Європі.
Коли: 07 липня 2018, 22:00
Де:
Вхід вільний
Концерт Lviv Street DBand
Популярні американські та українські хіти у виконанні контрабасу, двох скрипок і кахона.
Програма:
Coldplay – Viva la vida;
One republic – Secrets;
Muse – Resistance;
21 pistols – Heatens;
U2 – Without you;
Adele – Rolling the deep;
ОЕ – Не питай;
Michael Jacksons – Billy jean;
ОЕ – Холодно;
SOAD – Ariels;
John Legend – All of me;
Nirvana – Smells like spirit;
White stripes – Seven nation army;
Linkin Park – Numb;
O sole mio.
Коли: 07 липня 2018, 19:00
Де:
Вхід вільний
Міжнародний футбольний фан-фестиваль "EUROFANZ-2018"
У Львові розпочнеться дванадцятий традиційний міжнародний фан-турнір для футбольних вболівальників різних країн під назвою "EUROFANZ". Змагання триватимуть 3 дні.
У футбольному турнірі "EUROFANZ-2018" прийматимуть участь фан-збірні таких країн як Франція, Швеція, Ірландія, Шотландія, Болгарія, Румунія, Білорусь, Латвія.
Компанію їм складатимуть фан-команди: "Ньюкасл" (Англія), "Геренвен", "Феєнорд" (обидві - Нідерланди), "АІК" (Швеція), "Бала Таун" (Уельс), "Гельсінкі" (Фінляндія), "Динамо Мінськ" (Білорусь), "Зімбру" (Молдова), "Збройовка Брно", "Словацко" (обидві - Чехія), "Дукла" (Словаччина), та 2 команди від України – "Карпати" та фан-збірна України.
Усі матчі проходитимуть під живий супровід найкращих львівських коментаторів. Перед кожною грою учасники змагань зможуть відчути себе частиною грандіозного футбольного свята та отримати те саме відчуття гордості за свою країну під час виконання національного гімну.
Адреси стадіонів і дати проведення матчів:
Де: Стадіон "Прогрес" (м. Львів, вул. Б. Януша, 1)
Коли: 13 липня (10:00 - 20:00), 14 липня (10:30 - 16:30)
Де: Стадіон Львівського Національного аграрного університету (смт. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1)
Коли: 13 липня (10:00 - 17:30), 14 липня (10:30 - 16:30)
Де: Стадіон СКА (м. Львів, вул. Клепарівська, 39а)
Коли: 15 липня (10:30 - 15:30) (фінальні матчі турніру, нагородження)
Вхід вільний
Шехерезада/Кармен-Сюїта
"Шехеразада" – одноактний балет, який народився з колоритної музики Римського-Корсакова, натхненого казкою "Тисяча й одна ніч". Пряний запах музики, вишукана архітектура східного танцю, зваба любовних сцен, орієнтальні костюми з їх блиском і шармом захоплюють своєю красою на фоні декорацій.
Коли: 18:00, 11 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 50-400 грн
"Труффальдіно з Бергамо"
Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих — Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток, у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити, що життя і справді гра — благородна, красива, зі щасливим фіналом.
Коли: 18:00, 11 липня
Де:Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 40-150 грн
Маттіас Георг Кендлінгер запрошує
Австрійський композитор Маттіас Георг Кендлінгер запрошує на другий міжнародний фестиваль своєї музики.
У програмі:
Прем’єра – "Звуки Альп" ("Alpine Klange") для квартету валторн:
Іван Строгуш, Олександр Холодюк, Ігор Боїло, Руслан Літвінчук;
Прем’єра – Увертюра та "Пісня життя" ("Lebenslied") для фортепіано та басу з опери "Священик" ("Der Priester")
Фортепіано: Філіп Шойхер, Бас: Андрій Зарицький
Ранні твори для акордеону і струнного секстету (вальси та польки)
Акордеоніст: Дмитро Жаріков
K&K Струнний секстет: Юрій Олійник, Андрій Крещенський, Віталій Філіпов, Роксолана Дубова, Петро Чайковський, Ігор Чекайло.
Коли: 20:30, 11 липня 2018 року
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 500-1000 грн
"Дон Паскуале"
Дон Паскуале — це споконвічно апеннінська комічна постановка, в якій збережені всі традиції цього древнього мистецтва. Пісенна традиція в трьох актах дозволить вам отримати насолоду від воістину високими матеріями. Драма заснована на колаборації акторської гри і співу. Основну функцію тут виконує саме голос і музика. Опера — це такі відомі люди як Лучано Паваротті, Монсерат Кабальє, Андреа Бочеллі та інші. "Дон Паскуале" є перетворенням постановки твору 1810 року, яку виконували не раз і не два, і до нас її привезли їх послідовники. Всім відомо, що саме італійці знаються в опері, а італійські голоси стали символом цього мистецтва.
Коли:
Де:Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 50-400 грн
Фестиваль дизайну вишиванки
Масштабне культурно-мистецьке дійство вже скоро пройде на території найбільшого виставкового простору, розташованого в самому центрі міста Лева.
На львів'ян та гостей міста чекає ціла низка різноманітних атракцій — конкурсів, виставок, майстер-класів на "вишивану" тематику.
Зокрема, тут відбудуться і виставка-ярмарок, і показ колекцій вишиваного вбрання, яке зберігається в музейних фондах Львівщини.
Де: Львівський палац мистецтв\ Lviv Art Palace
Коли: 12 липня - 15 липня, 11:00
Ревізор
За 180 років сценічного життя класичний твір Миколи Гоголя "Ревізор" пережив величезну кількість прочитань та інтерпретацій у різних куточках світу. В театрі імені Марії Заньковецької до п’єси звертались лише раз — у 1922 році, коли театр перебував ще у місті свого заснування Києві, поставив виставу один з корифеїв заньківчан Олександр Корольчук. Роздуми постановників над похмурим гоголівським "Ревізором" очікуються з елементами казковості, за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні.
Коли: 18:00, 12 липня
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Ціна: 40-150 грн
Повернення Баттерфляй
“Повернення Баттерфляй” – балет, який можна побачити лише у Львові. Саме для нас його написав відомий український композитор Мирослав Скорик. Ця вистава, присвячена патронесі нашого театру , видатній українській оперній співачці кінця ХІХ – початку ХХ століття Соломії Крушельницькій, розповідає про її творчість, про самовіддане служіння сцені. Балет містить фрагменти з багатьох вистав, у яких виступала ця оперна зірка, під звуки музики італійського композитора Д.Пуччіні.
Коли: 18:00, 13 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 50-400 грн
"Обрядові забави на Петра"
Організатори пропонують у церкві Святого Михаїла (пам’ятка народної архітектури 19 століття) дізнатися більше про апостолів Петра і Павла та про особливості петрівського посту.
Вузькими стежинами гаю пройти до хати музиканта та під супровід давніх інструментів поспівати жартівливих пісень - петрівочок. Дівчатам завітати на "прочухрини" - веселі посиденьки не без користі. Хлопцям – на справжньому боїщі помолотити зерно. Зустрітися із "щезником " та його підступною гостинністю. Спробувати виготовити масло давнім способом та продегустувати його. Потрапити на озеро сповнене чарами купальської ночі та романтичну фотозону. Іменинникам – прийняти святкові вітання.
Стати учасником "Петрування" – колоритної забави з музиками, автентичними танцями, обрядовим частуванням із "чимось" для гумору, а також вбрати основний атрибут свята – вільху.
Де: Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай)
Коли:13 липня, 19:45
Фестиваль "Ніч у Львові"
"Ніч у Львові" проходить двічі на рік: у липні та листопаді. Вперше така промо-акція відбулася у 2011 році і з тих пір вона переросла у повноцінний фестиваль, який максимально концентрує творче життя і дозволяє переосмислити культурний простір Львова. Адже це не просто екскурсії музеями вночі, а справжні мистецькі акції та перформанси.
Повну програму заходів організатори оприлюднять напередодні фестивалю.
Де: місто Львів
Коли: 13 липня - 15 липня, 19:00
"Сватання на Гончарівці"
Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває. Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то — любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.
"Сватання на Гончарівці" — це наш дух, наша традиція, наша історія. Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів.
Коли:
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Ціна: 40-150 грн
"Аїда"
"Аїда" один із шедеврів, написаних Верді, на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу.
У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами.
Коли:
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 80-600 грн
"Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами"
Історія цього Івана, не бідняка, і не пана, філософа, що торбу за собою всюди носить, прийшла з віків далеких. З тих часів, коли для того, щоб зробити дію не потрібно було зайвих слів. Коли жив той Калита, то місія його була не проста: бо Калита – князем був і слави собі трохи за життя здобув. Чи був він праведним, чи мав гріхів цілу торбину, нам не судити, але про це не будемо говорити.
Коли: 18:00, 14 липня
Де: Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької
Ціна: 40-150 грн
Комедійна програма "І сміх і гріх"
Для вас виступатимуть: дует фацети, Олександра Крикун, Юрій Громовий, Артур Петров, дует імені Руслана і Миколи, Назар Стасюк, Ярослав Мартинюк. Ведучі вечора Орест Ткач та Лука Новак.
Спеціальний гість вечора: Київстонер.
Музичний гість: гурт Rockoko.
У програмі: півтори години гумору; безкоштовний фуршет з шампанського торгової марки “Silver Breeze”; спеціальний гість вечора “KYIVSTONER”, на вас чекає 10-15хв., імпровізації з гостем та музичний подарунок; музичний гість вечора, гурт “ROCKOKO”; розіграші та інтерактиви.
Коли: 14 липня, 19:30
Ціна: Від 150 грн. до 250 грн.
"Дон Жуан"
Середньовічна іспанська легенда про "покараного розпусника", спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартівского шедевру в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет.
Історія Дон Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон Жуан на своєму шляху. Композитор підкреслив подвійність, суперечливість Дон Жуана. Це не просто "покараний розпусник", як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.
Коли:
Де:
"Циліндр"
"Циліндр" — одноактна п’єса Едуарда де Філіппо, написана у 1966 році. Її легка комедійна основа, під якою ховається глибокий зміст, притягує все нових постановників й шанувальників.
"Кожна сім’я, коли їй доводиться скрутно, повинна мати наготові хоча б один такий капелюх, що висить до пори до часу на вішаку…" Аби виплутатися зі скрути абсолютна більшість не гребує засобами. На що ми здатні заради досягнення бажаного. Дві подружні пари, щоб віддати борг за квартиру, придумали нехитру схему — обманювати перехожих чоловіків, заманюючи їх у пастку красою жіночої постави. Але навіть ідеальний план може мати збій, що призводить до скидання масок.
Коли:
Де:
Ціна: 40-150 грн
"Останній гречкосій"
Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності.
Коли:
Де:
Ціна: 40-150 грн
Гала-концерт LvivMozArt
"Між нами існує щось таке, що безперечно керує нами; і ми хочемо слухатися цього голосу і з задоволенням слідувати за ним; він наче говорить нам, що лише ми один одного розуміємо, тільки ми створені один для одного, що ми повинні і будемо вічно любити один одного… Чи не правда, Кохана, вічно-вічно… (Ґданськ, 28 червня 1819 р.)".
Це звернення у своєму щоденнику Франц Ксавер Моцарт адресував Жозефіні Бароні фон Кавалькабо, якій він присвятив свою творчість і життя. У 2018 році виповнюється 200 років їхньому безсмертному коханню. Програма Гала-концерту складається із шедеврів, в музиці яких композитори оспівують це прекрасне почуття. На сцені Львівської опери — зірки світової оперної сцени.
ВИКОНАВЦІ:
Солісти:
Чарльз Кастроново, тенор (США)
Катерина Сюріна, сопрано (Росія-США)
Зоряна Кушплер, мецо-сопрано (Україна-Австрія)
Академічний симфонічний оркестр "INSO-Львів" (Україна)
Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)
Коли: 19:00, 17 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 300-2700 грн
Симфонічний концерт "VIENNESE SOIREE"
Спеціально для фестивалю LvivMozArt-2018 симфонічний оркестр "Con Fuoco" презентує "Австрійський концерт", до програми якого ввійдуть добре знані й раритетні невідомі твори славетних композиторів музичної історії Відня. Продовжуючи традиції Йоганна Штрауса, який у концертних подорожах Європою презентував величезний та різноманітний репертуар, "Con Fuoco" пов’язує особливий зв’язок між Віднем і Львовом та їхню спільну історію. З приємністю презентуємо виконавицю Ольгу Безсмертну — солістку творів Йоганна Штрауса (вальс "Весняні голоси", фрагменти з оперети "Летюча миша"). Також прозвучать оркестрові композиції Моцарта, "засновника" віденських вальсів Йозефа Ланнера і Франца фон Зуппе, який відкрив світу оперету після Жака Оффенбаха у 1840-их. Приєднуйтеся та відчуйте дух Відня!
Програма: твори Моцарта, Ланнера, Франца фон Зуппе, Штрауса.
Виконавці:
Симфонічний оркестр "Con Fuoco" (Австрія)
Ольга Безсмертна, сопрано (Україна-Австрія)
Диригент: Светослав Борісов (Болгарія-Австрія)
Коли: 19:00, 18 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 200-1500 грн
Музичний салон "Дует на трьох"
Заборонене кохання було натхненням і водночас нещастям багатьох композиторів. Емоціями радості та відчаю сповнені не лише їхні камерні вокальні твори, а й особисті листи. Музику концерту у виконанні дуету сестер — солістки Віденської опери Зоряни Кушплер та піаністки Олени Кушплер — доповнюватимуть слова листування Франца Ксавера Моцарта з Жозефіною Бароні фон Кавалькабо, а також листи Ріхарда Вагнера до Матільди Везендонк та інші. Читатиме листи Наталя Рибка-Пархоменко, актриса театру імені Леся Курбаса.
Програма: Твори Ф. К. Моцарта, Р. Шумана, Р. Вагнера, Ґ. Малера
Солісти:
Зоряна Кушплер, мецо-сопрано (Україна-Австрія);
Олена Кушплер, фортепіано (Україна-Німеччина);
Наталя Рибка-Пархоменко, актриса театру імені Леся Курбаса, співачка гурту "KURBASY".
Коли: 19:00, 20 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 200-1000 грн
LVIVMOZART ECO-SYMPHONY CONCERT
Головним акцентом програми є тема природи і стихій у сучасному суспільстві загалом та в українській культурі зокрема. З оркестром виступить визнаний у світі український скрипаль Валерій Соколов, а також молода болгарська солістка-віртуоз, володарка багатьох престижних світових премій та нагород Віві Васcілєва, яка виконає концерт для ударних та оркестру Тан Дуна "The Tears of Nature (Сльози природи)", де в кожній частині композитор нагадує про останні найбільші екологічні катастрофи людства. На завершення програми прозвучить світова прем’єра кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на теми купальських пісень. Спільно з гуртом "KURBASY" присутні зануряться у світ взаємопроникнення людини з природою — типову модель світогляду давньої української культури.
Виконавці:
Валерій Соколов, скрипка (Україна)
Віві Вассілєва, перкусія (Болгарія-Німеччина)
Гурт "KURBASY" (Україна)
Молодіжний симфонічний оркестр України (Україна)
Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія).
Коли: 19:00, 21 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 200-1500 грн
OneDayShop
OneDayShop — це львівський дизайн-маркет, на якому збираються представники хенд-мейд індустрії з усієї України.
Це захід, на якому можна не тільки придбати одяг, аксесуари, предмети декору та безліч інших цікавих виробів, а й познайомитись з брендами. Також, протягом усього маркету для відвідувачів функціонуватиме фудкорт, зони для дітей та відпочинку, креативні фотозони та багато різних розваг.
Коли: 21 липня, 13:00
Ціна: Від 40 грн.
SAM-FEST
SAM-FEST — це місце де панує атмосфера літа, а музика доповнюється розвагами (підйоми на повітряній кулі, розваги на воді, поїздки квадроциклами, страйкбол, пляжний волейбол, наметове містечко, дитяча зона та багато іншого). Ми старанно готуємось для того, щоб забезпечити дружню атмосферу, надихаючу на нові знайомства та цікавий відпочинок.
Організатори втілювали ідею фестивалю понад три роки, реалізовуючи концертні програми артистів різного жанру та стилю.
Коли: 11:00, 21 - 22 липня
Де: Відпочинковий комплекс "Діброва", село Дубрівка, Львівська область
Ціна: 250 грн
Концерт-закриття LvivMozArt
Особливим акцентом цьогорічного фестивалю LvivMozArt є концерт-закриття, в якому прозвучить оригінальна скрипка Вольфганга Амадея Моцарта — Costa Violine. Вперше в історії України львів'янам випадає честь приймати таку гостю, і ця подія є особливим виявом уваги найголовнішої інституції у справах Моцарта в світі — фундації Моцартеум у Зальцбурзі. Інструмент виготовив майстер П’єтро Антоніо Далла Коста в Тревізо (Італія) 1764 року. Скрипка належала Моцарту, композитор використовував її протягом останніх років життя у Відні.
ВИКОНАВЦІ:
Соліст: Франк Стадлер, скрипка (Австрія)
Академічний симфонічний оркестр "INSO-Львів" (Україна)
Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія).
Коли:19:00, 22 липня
Де: Львівський національний академічний театр опери та балету
Ціна: 200-1500 грн
Вар'ятиThe Best!
Вар'яти практично не жартують про політику. У їхніх номерах немає матів і жартів нижче пояса – лише теми з нашого життя. "Відносини між чоловіком та дружиною, зятем і тещею, колегами по роботі, вчителем та учнем – нетлінні. А жарти про політику... Політик сьогодні є, завтра – немає. А відносини – вони вічні!", – розповів Сергій Притула.
Де: Picasso
Коли: 25 липня - 26 липня, 19:00
Ціна:Від 100 грн.
Гумор-Кабаре "Вечір Колєг"
Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - це файний гумор під звуки камерного оркестру.
Актори:
Роман Гапачило (Львів)
Віктор Розовий (Привокзальна, Залізничний Район Львова)
Володимир Андрєєв (Кам'янець-Подільський)
Ілля Клим (Берегомет)
Сергій Слободянюк (Хмельницький)
Ніка Остротюк (Житомир)
Коли: 26 липня, 20:00
Ціна: Від 200 грн. до 450 грн.
"Веггі" фестиваль вуличної їжі
На відвідувачів чекатимуть музика, зручна та затишна зона відпочинку, розваги та подарунки, і, звісно, великий фудкорт, на якому для веганів та вегетаріанців буде можливість відкрити для себе нові улюблені гастрономічні проекти зі Львова та інших українських міст. Для всіх інших, хто не мислить життя без соковитої котлети по-київськи, хінкалі з бараниною та хорошим стейком, So Green Fest – прекрасний шанс дізнатися, що раціон веганів складається далеко не лише зі шпинату та фалафелю.
Де: Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького
Коли: 28 липня, 12:00
Ціна: Від 30 грн.
Концерт The Gitas
The Gitas — група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом і залізною репутацією посланників рок-н-ролу.
Гурт тільки повернулися з успішного туру в Гватемалі та готують до виходу новий EP та музичне відео до синглу Purge.
Коли: 29 липня 2018, 19:00
Де:
Ціна: 250 - 500 грн
ДИВИСЬ ЩЕ:
Де поплавати біля Львова: ТОП озер і баз відпочинку
Дивись мапу: на Львівщині розробили 12 маршрутів дерев’яними церквами
Флячки, зупки, книдлі: ТОП ресторанів у Львові, де подають автентичні галицькі страви
Локації, графік, ціни: ТОП басейнів Львова просто неба
Читайте всі новини на нашій сторінці в