Стало відомо до якого числа можна буде отримати перепустку на в'їзд у центр Львова

Новина - Події - Стало відомо до якого числа можна буде отримати перепустку на в'їзд у центр Львова

Новина - Події - Стало відомо до якого числа можна буде отримати перепустку на в'їзд у центр Львова

Події
10 серпня 2016 10:53

Як наголошують у львівському комунальному підприємстві "Муніципальна дружина", усі, хто ще не отримав і має право отримати перепустку на в’їзд у пішохідну зону міста, зможуть зробити це до 1 вересня цього року. З 1 вересня перепустки вже не видаватимуть. 

За словами керівника "Муніципальної дружини" Юрія  Діля, на сьогодні перепустки отримали близько 450 мешканців пішохідної зони, 40 підприємців, ще 15 перепусток видано для заїзду спецтранспорту.

"За нашими підрахунками, перепустки мали б отримати ще  орієнтовно 250 мешканців", - зауважив Юрій Діль

Нагадаємо,  1 серпня змінився порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Старі перепустки синього кольору втратили чинність, натомість діють нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту. Так, мешканці пішохідної зони мають перепустки зеленого кольору. Для в’їзду транспорту, що обслуговує мешканців та заклади, розміщені тут, видають перепустки жовтого кольору, а для спецтранспорту – червоного кольору.

Нагадаємо, для мешканців заїзд у пішохідну зону упродовж цілої доби залишається безкоштовним, за умови отримання нової перепустки.

Автомобілі доставки, які працюють у пішохідній  зоні, безкоштовно можуть заїжджати з 6:00 до 8:00 год. Платний заїзд – з 8.00 до 11.00 год. Однак, попередньо  слід оплати кошти на рахунок ЛКП "Муніципальна дружина" за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону. Вартість місячної перепустки складає орієнтовно 140 грн.

Для отримання перепустки нового зразка, потрібно звернутися за адресою: пл. Ринок, 1, перший поверх, каб. 1 (охорона). Відповідальна особа з видачі перепусток – пан Роман, тел. 067-314-12-81.

Додаткова інформація та роз’яснення – за телефоном: (032)-259-00-15.

Читайте ще новини Львова

Студенти зі Львова створили додаток для замовлення їжі у ресторанах

Львів’ян кличуть на "Свято хліба": що буде цікавого

Як виглядатиме оновлений громадський простор на вулиці Японській (візуалізація)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах