Один за підземних переходів Львова перетворять у наземний: де саме

Один за підземних переходів Львова перетворять у наземний: де саме

У Львові біля перехрестя вулиць Стрийської і Володимира Великого замість закинутого підземного переходу облаштують регульовані наземні переходи для пішоходів. Таке рішення під час засідання у середу, 10 серпня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Рішення про облаштування наземних переходів зумовлене тим, що підземний перехід на цьому перехресті перебуває в поганому стані – там розбиті східці, а під час дощів його затоплює. Проте міська рада не може відремонтува підземний перехід, оскільки він перебуває на балансі Львівського автобусного заводу, який переходом не опікується. Долю цього переходу вирішують у судах.

Зруйновані сходи у підземному переході (фото 032.ua)

Відтак, щоб замінити аварійний підземний перехід, через вул. Стрийську та вул. Володимира Великого біля їхнього перехрестя зроблять регульовані наземні пішохідні переходи. На встановлених тут автомобільних світлофорах додадуть секції для пішоходів та намалюють відповідну розмітку на проїжджій частині. 

Крім того, на вул. Володимира Великого додатково прокладуть стежку до переходу і демонтують огорожу. 

Приблизні місця розташування переходів позначені червоним кольором

Оскільки з вулиці Стрийської на вулицю Володимира Великого автомобілі часто повертають на значній швидкості, на повороті встановлять знак, який попереджатиме водії про перехід на Володимира Великого.

Додамо, що вулиця Володимира Великого має чотири смуги руху, а Стрийська – п’ять смуг. Острівців безпеки на цих переходах наразі не облаштовуватимуть, проте у подальшому комісія розгляне питання про можливість їхнього облаштування.

Джерело: Захід

Читайте ще новини Львова

Студенти зі Львова створили додаток для замовлення їжі у ресторанах

Стало відомо до якого числа можна буде отримати перепустку на в'їзд у центр Львова

Будь в курсі: у Львові змінюються маршрути майже всіх трамваїв