У Львові замість промзони планують збудувати новий житловий квартал

У Львові замість промзони планують збудувати новий житловий квартал

На вулиці Зеленій відбулося публічне представлення детального плану забудови території у районі вулиць Проектованої, Зеленої, Навроцького та проспекту Червоної Калини, повідомляє інформаційний портал депутатів ЛМР.

Зі слів головного архітектора проекту Юрія Столярова, будівнича ділянка обмежена на півночі – червоними лініями вул. Проектованої, житловими та громадськими територіями, на заході – просп. Червоної Калини та житловими територіями, на півдні – вул. Навроцького та виробничо – складськими територіями, на сході – вул. Зеленою та кварталами виробничо – складської та комерційної забудови.

У Львові замість промзони може з’явитись новий житловий квартал

Основною метою розроблення проекту є розташування житлового кварталу з мережею об’єктів обслуговування населення. Більшу частину території складають ділянки виробничо-складських та комерційно – складських територій, територія 8-мої міської клінічної лікарні, територія садибної та багатоквартирної житлової забудови (житловий комплекс та гуртожитки), території транспортної інфраструктури (гаражні кооперативи, АЗС, території залізничних віток).

В проектних межах передбачається розмістити:

• Школу.
• Два дитячих дошкільних заклади.
• Спортивний комплекс.
• Офісні, торгово-офісні, торгові будівлі, заклад громадського харчування.
• Дві будівлі багаторівневих паркінгів.

Як повідомив Юрій Столяров, нову забудову доповнено рядом інших об’єктів громадського призначення, які розміщено у найбільш важливих місцях території. Це є школа, що знаходиться безпосередньо на вулиці Бузковій, будівлі дитячих дошкільних закладів, спортивного центру, закладів торгівлі, громадського харчування. Для цих будівель примикають відкриті громадські простори, що мають стати осередками активності мешканців даної території та зовнішніх відвідувачів.

Додамо, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у цьому районі триватиме з 2 серпня 2016 року по 26 серпня 2016 року.

Читайте ще новини Львова

Другим "кримським диверсантом" виявився уродженець Львівщини

Допоможіть знайти: у Львові зникли два підлітки

Будь в курсі: у Львові змінюються маршрути майже всіх трамваїв