Будівельний бум: у Львові зведуть новий житловий квартал

Новина - Події - Будівельний бум: у Львові зведуть новий житловий квартал

Новина - Події - Будівельний бум: у Львові зведуть новий житловий квартал

Події
20 грудня 2016 16:05

У Львові збудують новий житловий квартал в районі вулиці Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вулиці Вернадського. 

Так, у стінах мерії відбулося громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території в районі забудови. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником - ДП ДІМП "Містопроект". У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території, орієнтовною площею 4,7 га. Про це йдеться у повідомленні інформаційного порталу депутатів міськради міста.

Як наголосив головний архітектор проекту Петро Крупа:

"Територія розташована  в Сихівському адміністративному районі та розташована відповідно до планувальної структури міста. Ділянка має затверджений містобудівною документацією та сформований червоними лініями перспективний житловий квартал. Слід зазначити, що територія проектування забезпечена усіма необхідними інженерними мережами:водопостачання, каналізації, електропостачання, газопостачання, теплопостачання".

Для перспективної містобудівної діяльності на території в проектних межах передбачається розмістити:
• майданчики для обслуговування житлових будинків;
• місця зберігання автомобілів;
• споруди інженерного забезпечення.

Додамо, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові триватиме з 9 грудня 2016 року до 3 січня 2017 року.

Пропозиції просимо подавати до 3 січня 2017 року до відділу громадського партнерства управління "Секретаріат ради", а також через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Дивись ще: 

QR-код та смс: у Львові будуть креативно сповіщати коли приїде маршрутка

Грип у місті: у Львові закрили школи на карантин

Буковель, Ворохта, Яремче: куди поїхати на Новий рік у Карпати

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах