Забудова, рейтинг шкіл, рівень злочинності: з’явилася мапа з інформацією про Львів

Новина - Події - Забудова, рейтинг шкіл, рівень злочинності: з’явилася мапа з інформацією про Львів

Новина - Події - Забудова, рейтинг шкіл, рівень злочинності: з’явилася мапа з інформацією про Львів

Події
10 березня 2017 11:26

Теплова карта злочинності, містобудівний кадастр, муніципальні проекти, рейтинг шкіл за результатами ЗНО – відтепер цю та іншу інформацію можна побачити на одному сайті. Місто разом із компанією SoftPro розробило Геопортал м. Львова. На карті Львова відображена інформація про демографічну ситуацію, адресний реєстр та історичні мапи міста. У найближчих планах ініціаторів – карта велоінфраструктури, ремонту доріг, транспортних маршрутів, благоустрою та розклад актуальних подій міста. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Робота над порталом тривала близько 7 місяців. Карта Львова з детальною інформацією про різні сфери життя вже у вільному доступі на сайті ЛМР.

"Можемо побачити розподіл населення по вікових категоріях, густоту населення по різних районах та навіть кварталах. Є зонування міста, генплан, інформація щодо забудов, шкіл. Цікаво поглянути на перерізи різних сфер – наскільки співвідносяться густота навчальних закладів із густотою населення", – зазначив директор ЛКП "Міський центр ІТ", радник міського голови з питань впровадження інформаційних технологій Андрій Вишневський.

Тож інформація, яка була доступна для мешканців міста у вигляді таблиць, тепер буде відображена в зручному форматі карти.

"Маємо історичні мапи, які можна накласти на сучасну карту міста. Львів’янам буде цікаво дізнатися, що було на місці їх помешкання, наприклад, 150 років тому", – пояснив керівник сектору геоінформаційних систем ЛКП "Міський центр ІТ" Максим Морус.

Презентація проекту відбудеться у вівторок, 14 березня, в антикафе "CoMMuna" на вул. Галицькій, 1 о 12:30.

Дивись ще: 

Три локації: яким буде Великодній ярмарок у Львові

Будь в курсі: незабаром до Львова літатиме Ryanair

Як це було: у Львові пройшов Жіночій марш

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах