Розслідування: у Львові виявили масові махінації під час здачі водійських іспитів

Новина - Події - Розслідування: у Львові виявили масові махінації під час здачі водійських іспитів

Новина - Події - Розслідування: у Львові виявили масові махінації під час здачі водійських іспитів

Події
10 березня 2017 16:17

Активісти Української галицької партії виявили, що при здачі екзаменів на водійські права більшість учнів львівської автошколи не користуються автомобілями. Про це йдеться у розслідуванні, яке активісти оприлюднили 9 березня. У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області, працівники якого приймають іспити і до якого звернулися активісти, матеріали розслідування відправили на перевірку у Нацполіцію.

У розслідуванні вказано, що в жовтні 2016 року активісти впродовж цілого дня знімали на відео, як учні автошколи здають практичну частину екзамену на водійські права. Сам екзамен складається з двох частин – теоретичної (учні на комп'ютерах відповідають на питання) та практичної (на спеціальних маршрутах оцінюються навички водіння авто). Активісти виявили, що в одній із львівських автошкіл із 90 учнів, які здавали практичну частину, реально на автомобілях їздили лише троє.

"Усі маршрути, які ведуть від сервісного центру МВС, проходять через одну точку, в якій ми почали записувати відео. І ми побачили, що насправді за цілий день практичну частину реально здають лише троє людей", – заявив один із авторів розслідування Святослав Літинський. За офіційною інформацією, яку активісти отримали від МВС, у той день, коли вони знімали відео, практичну частину екзамену здавали близько 90 учнів. Відтак виходить, що 87 учнів із 90 не користувалися автомобілями, здаючи екзамен.

Матеріали свого розслідування активісти показали керівнику регіонального сервісного центру МВС у Львівській області, аби він провів службове розслідування. У розмові з ZAXID.NET керівник регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький пояснив, що відправив матеріали активістів на перевірку до Нацполіції.

"Минулого тижня до нас дійсно звернулися представники громадськості і надали відеоматеріали свого розслідування. Там є близько 11-12 годин про якісь правопорушення. Ми вивчили ці матеріали і одразу передали до Нацполіції. Зараз чекаємо на правову оцінку від правоохоронців. Коли Нацполіція оцінить ці матеріали, з'ясує, чи є там порушення, з чийого боку (чи це з боку навчального закладу, чи працівників сервісного центру), тоді вже будемо реагувати і дивитися. А наперед важко судити, бо зараз це суб'єктивний матеріал", – пояснив Олександр Плашовецький.

Дивись ще: 

Три локації: яким буде Великодній ярмарок у Львові

Будь в курсі: незабаром до Львова літатиме Ryanair

Як це було: у Львові пройшов Жіночій марш

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах