Відеофакт: у Львові рятують собаку, який навчив дитину розмовляти

Новина - Події - Відеофакт: у Львові рятують собаку, який навчив дитину розмовляти

Новина - Події - Відеофакт: у Львові рятують собаку, який навчив дитину розмовляти

Події
10 березня 2017 17:25

Собака завжди друг, але для сім'ї Бурлових із Кам'янки-Бузької - член сім'ї. А все через те, що 3-річний Томас вже двічі довів, що здатен захищати кожного члена сім'ї, ризикуючи власним життям. Він трішки такса, а трішки мопс, без родоводу. Його купили за сто гривень на львівському ринку. Не дуже ефектний, зате з велетенським добрим серцем.

"Говорять, що пси захищають нас... Чоловік гуляв з візочком з дитиною і на шаленій швидкості їхав джип. Були очевидці, які подумали, що він зачепив візок з дитиною, а попав Томас під колеса", - розповідає власниця собаки пані Марія Бурлова.

Собака попередив чоловіка про загрозу ціною власного здоров’я. Він вже переніс операцію на хребті, але це не дало результату . Томас самостійно не ходить в туалет і тягне за собою задні лапки. Тож прогулянки на вулиці тепер для хвостатого розкіш.

"Я його підв’язую спеціальним шнурком і майже волочу за собою. Мушу так робити, бо він вже стер собі до крові всі лапки і животик", - зазначає пані Марія.

Аби врятувати Томаса, жінка взяла гроші в борг. Та потрібна ще одна операція. Відпустити собачку жінка не може, адже купили його для старшої доньки Віталії. Коли жінка розлучалася з першим чоловіком, дівчинка пережила страшний стрес. Вона щодня чекала тата вдома. Він не приходив, а вона просто перестала говорити. І заговорила лише коли в хаті з’явився Томас.

"Вона через два роки сказала перше слово і почала розмовляти на перші склади. І пес - то є та ниточка, яка її заспокоює. Вона його гладить, вона йому жаліється, коли я її насварю, то вона йде в куток, сідає біля песика і каже мій-мій Тото", - розповідає Марія Бурлова.

Жінка переживає, якщо собачка загине, її донечка знову закриється. Жінка і досі не знає що з донькою. Лікарі вже кілька років не можуть встановити остаточного діагнозу. Дівчинка росте, а мовлення не повертається. Аби врятувати найкращого друга дівчинки, потрібна ще одна операція. А це 6 тисяч гривень, а ще реабілітація та спеціальний візочок.

Джерело: Захід

Дивись ще: 

Три локації: яким буде Великодній ярмарок у Львові

Будь в курсі: незабаром до Львова літатиме Ryanair

Як це було: у Львові пройшов Жіночій марш

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах