Покращення: акушерський корпус у Львівському перинатальному центрі вже працює

Новина - Події - Покращення: акушерський корпус у Львівському перинатальному центрі вже працює

Новина - Події - Покращення: акушерський корпус у Львівському перинатальному центрі вже працює

Події
22 червня 2018 16:26

Сьогодні, 22 червня, у Львівському обласному перинатальному центрі запрацювало акушерський корпус з інтенсивною терапією для новонароджених та післяопераційних жінок. 

"Поки що приймаємо у відділення патології вагітності жінок із загрозою передчасних пологів. Але якщо інші будуть поступати – теж будемо приймати", – розповів у коментарі IA ZIK в. о. директора центру Ігор Потапов.

За його словами, працівники вже на робочих місцях і можуть приймати пацієнток. Інші відділення планують запустити у роботу орієнтовно наступного тижня.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко 20 квітня урочисто відкрив обласний перинатальний центр у Львові. Однак згодом виявилося, що після урочистого відкриття медичний заклад так і не ввели експлуатацію. 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко 20 квітня урочисто відкрив обласний перинатальний центр у Львові. Однак згодом виявилося, що після урочистого відкриття медичний заклад так і не ввели експлуатацію. Зокрема, у будівлі виявили невідповідність проектній документації. Відтак центр досі не може приймати породіль і навіть надавати консультації.

Через проблемний запуск роботи перинатального центру вже постраждали його медичні працівники – чотирьох лікарів звільнили з формулюванням "самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ". Двох звільнених медиків обіцяють прийняти на роботу в перинатальний центр рядовими лікарями.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Тимчасово: Львівський перинатальний центр отримав нового керівника

Породіль поки що не приймає: Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр

Зустрічаємо лелеку: у який день тижня найчастіше народжуються діти на Львівщині

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах