Забудовник пообіцяв реконструювати знищену "океанічну" мозаїку і подарувати Львову школу

Забудовник, який зруйнував легендарну мозаїку на колишньому магазині «Океан», запропонував реконструювати її власним коштом .

Забудовник, який зруйнував легендарну мозаїку на колишньому магазині «Океан», запропонував реконструювати її власним коштом .

Події
19 серпня 2019 13:53

Забудовник, який зруйнував легендарну мозаїку на колишньому магазині "Океан", запропонував реконструювати її власним коштом і додатково передати місту приміщення для дитячої музичної школи.

Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook, відповідний лист надійшов від власника ТОВ "Компанія Ріел-Естейт Груп".

"Я також наполягатиму, аби новий парламент вніс доповнення до українського законодавства, щоб максимально жорстко посилити покарання за руйнування творів мистецтва та пам’яток архітектури. Ніхто не має права нищити нашу спільну спадщину і надбання", — зазначив Садовий.

Недобросовісний забудовник знищив легендарну мозаїку на магазині

Недобросовісний забудовник знищив легендарну мозаїку на магазині "Океан".

Нагадаємо, розбирати легендарний магазин "Океан" на вулиці Володимира Великого у Львові почали у квітні. 18 липня у мережі з'явилася інформація про те, що забудовник знищив морську мозаїку, яку обіцяли зберегти. Проте його представник запевнив, що її просто "перенесли". На позачерговому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради вирішили скасувати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ "Компанія Ріел-Естейт Груп" будівлі магазину "Океан".

Представник громадської організації "Креативне місто Львів" Всеволод Поліщук стверджує, що йому не вдалося знайти документ, де було зафіксовано зобов'язання забудовника зберегти мозаїку магазину "Океан".

24 липня у Львові відбувся "похорон рибок". Львів’яни залили кров’ю і обклали вінками місце знищеної мозаїки: фото. І вимагають від мерії назвати імена посадовців, які винні у знищенні мозаїки на магазині "Океан".

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах