Кінець епохи ремонту: на площу Двірцеву поїхав перший трамвай

Кінець епохи ремонту: на площу Двірцеву поїхав перший трамвай

На площу Двірцеву у Львові після ремонту поїхав перший трамвай. Фото умовне.

Сьогодні, 29 листопада, на площу Двірцеву у Львові після тривалого капітального ремонту поїхав перший трамвай. Про це розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

За його словами, трамвай запустили у тестовому режимі. Після тестування у мерії вирішать, коли решта трамваї і автобусів поїдуть на вокзал. 

Зазначимо, що раніше міський голова Львова Андрій Садовий обіцяв, що під’їхати трамваєм під самісінький вхід у приміщення залізничного вокзалу Львова містяни і туристи зможуть вже у листопаді.

Нагадаємо, "Інститут просторового розвитку" розробив проект реконструкції площі Двірцевої. Після реконструкції тут з’явиться більше пішохідного простору. Проектом передбачено облаштування окремих смуг руху для громадського та приватного транспорту. Вулицю Чернівецьку планують розділити на дві частини з допомогою широкої пішохідної алеї, а замість кільця облаштують сучасний фонтан. Ліва частина площі Двірцевою буде спеціальною зоною для приватних авто. Також в межах проекту планують облаштувати десятки майданчиків для швидкої висадки пасажирів – kiss&ride. 

Реконструкція площі Двірцевої відбуватиметься поетапно. Від 1 березня закрили першу частину площі, з 22 березня закрили автостанцію. Тепер трамваї не курсують до вокзалу, розвертаються на вулиці Городоцькій біля депо. З 31 березня Львівська філія "Укрзалізниці" ввела додаткові зупинки на станції "Підзамче" для 53 поїздів. Таким чином вирішили розвантажити центральний вокзал.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram