28 BookForum: коли відбудеться у 2021 році

Організатори назвали дату проведення 28 Львівського міжнародного BookForum. Фото: Андрій садовий/Фейсбук.

Організатори назвали дату проведення 28 Львівського міжнародного BookForum. Фото: Андрій садовий/Фейсбук.

Події
21 грудня 2020 11:36

Організатори назвали дату проведення 28 Львівського міжнародного BookForum. Головний культурний фестиваль країни відбудеться у Львові 15−19 вересня 2021 року.

"Формат фестивалю ми оголосимо вже у 2021 році, проте сподіваємось, що все ж таки вдасться частину подій провести офлайн. Усі скучили за традиційними зустрічами з авторами, живими дискусіями та фестивальною атмосферою. А досвід проведення 27 BookForum в онлайн-форматі дозволить зробити наступний фестиваль доступнішим для тих, хто не може приїхати до Львова", — зазначають організатори.

Нагадаємо, що 27 BookForum у зв’язку з пандемією вперше відбувся в онлайн-форматі за підтримки Українського культурного фонду. Упродовж п’яти днів відвідувачі мали змогу переглянути події та зустрітись з улюбленими авторами на сайті та онлайн-платформах фестивалю. За підрахунками організаторів події зібрали понад 400 тисяч переглядів. Переглянути їх можна й зараз на сайті та фейсбук-сторінці фестивалю.

Як раніше писав VG Львів, на Різдво 2021 у Львові відбудеться фестиваль Льодових скульптур. Шанувальників холодного мистецтва запрошують на казкове дійство 7-8 січня. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах