Влетів у відбійник: у ДТП біля Буська загинув 39-річний чоловік

В ДТП біля Буська загинув 39-річний чоловік. Фото поліції

В ДТП біля Буська загинув 39-річний чоловік. Фото поліції

Події
05 липня 2021 10:35

Біля Буська водій автомобіля «ВАЗ-2107» не впорався з керування та в’їхав у відбійник. Пасажир авто, 39-річний чоловік, від отриманих травм загинув на місці. Смертельна ДТП сталась у неділю, 4 липня, близько 18:16 на трасі «Київ-Чоп» біля села Ожидів (Буська територіальна громада) Золочівського району. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

«Водій автомобіля ВАЗ-2107, 64-річний житель району, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль виїхав на узбіччя, де зіткнувся з відбійником. Водій автомобіля отримав тілесні ушкодження, а його пасажир, житель того ж села віком 39 років, від отриманих травм помер на місці події», - повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації уточнили, що водій та пасажир автомобіля ВАЗ-2107 є мешканцями села Мармузовичі Красненської територіальної громади.

В ДТП біля Буська загинув 39-річний чоловік. Фото поліціїВ ДТП біля Буська загинув 39-річний чоловік. Фото поліції

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху. Винуватцю інциденту загрожує від 3 до 8 років в’язниці з позбавленням права керувати транспортними засобами до 3 років або без такого.

Проводять досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.

За інформацією Фейсбук-сторінки «Буськ онлайн», в автомобілі їхали батько та його син. Унаслідок зіткнення з відбійником загинув пасажир, 39-річний син керманича.

Нагадаємо, батько 11-річного хлопчика, який загинув за кермом BMW, виявився капітаном міліції та колишнім працівником ДАІ. Роман Гануляк посадив сина за кермо, а сам п’яний їхав на задньому сидінні.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах