За минулу добу лабораторні центри Львівської області провели 694 ПЛР-тести. Станом на ранок 23 липня на Львівщині підтверджено 18 нових випадків коронавірусу. Читайте всі новини Львова за сьогодні.
За оперативними даними, станом на ранок 23 липня на Львівщині підтверджено 137920 випадків інфікування коронавірусом, з яких 3676 – летальні. За минулу добу лабораторні центри провели 694 ПЛР-тести. Відтак, 18 – позитивні, серед них львів’ян – 10.
"Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 137920 осіб, 3676 людей померло. 133761 пацієнт одужав. По місту Covid-19 підтвердили у 67168 осіб, з яких 65198 вже одужало і летальних випадків – 1803", – йдеться у повідомленні.
Загалом в стаціонарах перебуває 20 осіб: 16 з них мають Covid-19, троє – у реанімації, одну людину підключено до апарату ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило дві особи, виписано – п'ятеро.
Нагадаємо, що у п’ятницю, суботу та неділю, 23-25 липня, у центрах масової вакцинаці у Львові містян щепитимуть від коронавірусу вакциною Moderna. Йдеться про центри масової вакцинації у «Форум Львів», у Центрі Довженка та на стадіоні «Арена Львів». Вакцина прибула у Львівську область 19 липня. Загалом надійшло 64350 доз вакцини Moderna. Це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna, і схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Її ефективність – 94,1%.