Масштабна реконструкція: у львівському парку з'явиться алея з бруківки

Новина - Транспорт та інфраструктура - Масштабна реконструкція: у львівському парку з'явиться алея з бруківки

Новина - Транспорт та інфраструктура - Масштабна реконструкція: у львівському парку з'явиться алея з бруківки

Транспорт та інфраструктура
25 сiчня 2017 14:57

У бюджеті розвитку міста на 2017 рік на реконструкцію парку "Залізна Вода" передбачили 4 мільйони гривень.

Як зазначила у коментарі Tvoemisto.tv Наталія Партика, начальниця управління екології та ландшафтного планування ЛМР, цей об’єкт є перехідним і проектно-кошторисну документацію для нього на замовлення департаменту містобудування виготували минулого року.

Минулого року на замовлення департаменту містобудування була розроблена проектно-кошторисна документація на виконання капітального ремонту центральної алеї парку "Залізна вода".

"Планується не змінювати конфігурацію центральної алеї. Жодного ландшафтного планування не змінюватимуть. Замінять покриття, влаштують дощову каналізацію, оскільки там дуже часто були прориви. Цю доріжку понад 20 років ніхто не ремонтував", – каже Наталія Партика.

Заплановані роботи є досить масштабними, тому і вартісними. "Там дуже складний рельєф. Також затратними є роботи із влаштування каналізації. Великий об’єм прокладання самої бруківки",  – додала начальниця управління екології та ландшафтного планування.

Завершити облаштування центральної алеї мають намір до кінця 2017-го року.

Додамо, "Залізна Вода" – це парк у Сихівському районі Львова, пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Розташовується між вулицями В.Стуса, Тернопільською, М.Кибальчича, О.Мишуги, та Я.Ярославенка та Ю.Мушака, між місцевостями Новий Львів і Снопків. Загальна площа парку 19,5 га. Тут, серед західних схилів Львівського плато, неподалік від парку бере початок ріка Полтва. На території парку можна бачити виходи мергелів, що є причиною існування численних джерел. Назва парку походить від значного вмісту заліза в джерелах, що витікають тут.

Дивись ще: 

Мав 64 роки: у центрі Львова водій буса задавив паркувальника готелю "Leopolis"

Відеофакт: у Львові 700 курсантів долучились до рекордного флешмобу

У Львові відрахований з вишу студент вистрибнув з вікна

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах