Зал-трансформер та планетарій 3D: як зміниться кінотеатр  Львів

Зал-трансформер та планетарій 3D: як зміниться кінотеатр "Львів"

Кінотеатр "Львів", що у Стрийському парку, може кардинально змінитися. Тут пропонують облаштувати кінозал-трансформер, сферичний навчальний кінозал зі змінною експозицією, зелений дах та навіть планетарій 3D.

Як зазначила у коментарі для Tvoemisto.tv директорка Департаменту культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська, щодо оновлення кінотеатру вже відбулося кілька громадських обговорень, але найбільше зараз тяжіють до проекту, запропонованого директором Львівського палацу мистецтв Юрієм Гнатковським.

"Це не просто якась концептуальна ідея, тут є чіткий бізнес-план, поетапність і дедлайн кожного етапу, а також пояснення необхідності їх проведення. Якщо ми втілимо цей проект, це буде реальним прикладом як культура і мистецтво можуть на себе заробляти та бути самоокупними", – зауважила Христина Береговська.

Згідно з презентацією, наданою Юрієм Гнатковським, концепція такого футуристичного центру передбачає збереження профільної діяльності кінотеатру. Зокрема, на його базі планують облаштувати кінозал-трансформер з інтерактивними мобільними інсталяціями, сферичний навчальний кінозал зі змінною експозицією, зелений дах та планетарій 3D (детальніше – у презентації нижче).

Презентацію надав Юрій Гнатковський

Нагадаємо, у березні 2015-го року ініціативна група "Поверніть нам "Львів"!" закликала до негайного порятунку кінотеатру "Львів" і запропонувала програму можливих заходів у приміщенні кінотеатру на найближче півріччя. Наприкінці року Львівська обласна рада оголосила конкурс проектів із відновлення кінотеатру.

До слова, кінотеатр "Львів" відкрився у 1960-му році і був першим широкоформатним кінотеатром України зі стереозвуком.

Дивись ще: 

Де саме: центр надання адміністративних послуг з’явиться у передмісті Львова

Невідомий Львів: історія зниклого будинку на проспекті Свободи

Потрібна кров: львів'ян закликають долучатися до нового флешмобу у соцмережах