Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні

Новина - Транспорт та інфраструктура - Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні

Новина - Транспорт та інфраструктура - Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні

Транспорт та інфраструктура
23 жовтня 2017 11:51

Маленькі пацієнти комунальної 3-ї міської лікарні тепер мають комфортні умови для лікування в центральній частині міста – на вул. Рапопорта, 6, де відкрили нове відділення. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Раніше дитяче поліклінічне відділення 3-ї міської лікарні було розташоване на трьох поверхах у приміщенні на вул. Б. Лепкого, 8, і це завдавало незручностей відвідувачам, особливо з маленькими дітьми.

Як розповіли в управлінні охорони здоров’я ЛМР, на капітальний ремонт і закупівлю меблів для цього відділення використали понад 260 тис. грн. Зокрема, із загального бюджету лікарні на ремонт кабінетів, санвузлів та коридору, заміну дверей і внутрішньої електромережі та ін. використали 159  тис. грн., на закупівлю меблів – майже 50 тис. грн. За позабюджетні кошти в сумі  54 тис. грн. замінили частину вікон на енергозберігаючі, закупили необхідні меблі та будматеріали, стенди та ін.

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото 1

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото 2

Окрім капітального ремонту приміщень, для дитячого поліклінічного відділення лікарні придбали ще й сучасне фізіотерапевтичне обладнання. Це апарати низькочастотної магнітотерапії, ультразвукової терапії та короткохвильової терапії, завдяки яким дітей зможуть лікувати сучасними безболісними методами. Його вартість – понад 100 тис. грн.

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото 3

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото 4

Що змінилось: у Львові відкрили сучасне відділення лікарні фото 5

У відділенні допомогу надають 8 лікарів: отоларинголог, хірург, кардіоревматолог, ендокринолог, невролог, офтальмолог, психоневролог, логопед, 11 медичних сестер, 3 молодших медичних працівників та 2 реєстратори. Функціонує  фізіотерапевтичний кабінет, кабінет масажу та лікувальної фізкультури, при необхідності проводиться електрокардіографія. Також на території лікарні є клінічна лабораторія, яка оснащена сучасними аналізаторами, що дає змогу своєчасно і якісно проводити широкий спектр клінічних аналізів дітям з території обслуговування дитячого поліклінічного відділення, а також функціонує сімейна амбулаторія №2, де є процедурний і кабінет щеплень.

Дивись ще:

Водіям на замітку: на вихідних у Львові змінять рух транспорту 

Фантастичні інновації: Львів та Запоріжжя може з’єднати вакуумний потяг 

Зігріємось: з 23 жовтня у Львові відновлять опалювальний сезон

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах