Батькам на замітку: в 14 школах Львова готуватимуть майбутніх айтішників

Новина - Події - Батькам на замітку: в 14 школах Львова готуватимуть майбутніх айтішників

Новина - Події - Батькам на замітку: в 14 школах Львова готуватимуть майбутніх айтішників

Події
09 березня 2017 11:18

Цього тижня у Львові презентують Інноваційний навчальний комплекс "ІТ- освіта". Створення комплексу ініціював Вищий навчальний заклад "Комп’ютерна Академія ШАГ". До його складу ввійшло 14 шкіл міста. Церемонія презентації Комплексу відбудеться 10 березня в актовому залі академії (вул. Замарстинівська, 83а), інформують у ЛМР. 

За словами організаторів, комплекс створюється з метою проведення навчально-виховної роботи та формування і реалізації змісту освіти у системі підготовки фахівців для ІТ індустрії, яка у Львові визначена однією із пріоритетних.

Учні шкіл, що входять в Комплекс, навчатимуться за дворічною навчальною програмою, яка охоплює основи програмування, веб-технології, основи робототехніки, сучасних інформаційних технологій, англійську мову, риторику та критичне мислення. Як повідомили в адміністрації ВНЗ "Комп’ютерної академії ШАГ", курси є факультативом – кожен учень має право відвідувати чи не відвідувати навчання. Заняття проводитимуться у форматі коворкінгу. У програмі – проектна робота у складі команд з фінальною презентацією результатів по завершенню кожного семестру.

Кураторами Інноваційно навчального комплексу "ІТ-освіта" будуть відомі українські компанії ІТ-індустрії - SoftServe та EPAM.

"Попит на розвиток ІТ в школах був як серед навчальних закладів, так і серед ІТ-компаній. В один момент пазли склалися і проект вдалося розвинути", - зазначили в адміністрації ВНЗ "Комп’ютерної академії ШАГ".

До складу координаційної ради комплексу, крім представників навчальних закладів, ввійшли представники міськради Львова та ІТ-компаній.

Учасниками комплексу є: ВНЗ "Комп’ютерна Академія "ШАГ" та загальноосвітні навчальні заклади м. Львова (НВК "Школа-гімназія "Сихівська", ЛНВК ім. В. Стуса "спеціалізована школа І ступеня - гімназія міжнародних відносин", загальноосвітня школа "Берегиня" та загальноосвітні школи № 2, 5, 13, 29, 32, 49, 65, 66, 78, 81, 96 міста Львова).

Дивись ще: 

Три локації: яким буде Великодній ярмарок у Львові

Будь в курсі: незабаром до Львова літатиме Ryanair

Як це було: у Львові пройшов Жіночій марш

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах