Де і за скільки: у Львові можна перевірити наявність імунітету від кору

Де і за скільки: у Львові можна перевірити наявність імунітету від кору

Скільки коштує проведення досліджень задля підтвердження захворювань на кір та краснуху та оцінки стану імунітету щодо цих хвороб.

Медики розповіли, скільки у Львові коштує проведення досліджень задля підтвердження захворювань на кір та краснуху та оцінки стану імунітету щодо цих хвороб. Про це VG Львів розповіли у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

"Вартість одного дослідження становить 47 гривень 27 копійок", – йдеться у повідомленні.

Пройти дослідження можна у вірусологічній лабораторії, що на вулиці Круп'ярська, 27.

Нагадаємо, на початку року у Львові п'ятеро немовлят захворіли на кір через кілька днів після народження. Хвороба передалась дітям від хворих мам. Немовлят госпіталізували з ускладненням — пневмонією, яке провокує кір. Де заразилися жінки — невідомо. Через кір у місті заборонили партнерські пологи та вільне відвідування вагітних і породіль. З 18 лютого у Львові розпочали вакцинувати школярів від кору за попередньої згоди батьків.

Додамо, що 15 січня від ускладнень кору померла 36-річна львів’янка. Серед дорослих це перший летальний випадок на Львівщині спровокований кором. Наприкінці лютого померла 28-річна мешканка Червонограда. Через величезну кількість хворих на кір лікарні у Львові переповнені

Хоча в середині березня медики заявили, що кір покидає Львів, проте 19 березня помер дворічний хлопчик, який заразився від мами.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Крапля в морі: оприлюднені результати спецоперації з вакцинації львівських школярів від кору

Спецоперація вакцинація: скільки львівських школярів щепили від кору за перший день

Нехай хворіють: дев’ятьом із десяти львівських школярів батьки не дозволили вакцинуватися від кору

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram