В неділю у Львові відбудеться чемпіонат України з бігу: програма

В неділю у Львові відбудеться чемпіонат України з бігу: програма

Фото взято з сайту sryl.livejournal.com

В неділю, 20 вересня, в нашому місті відбудеться видовищний спортивний захід – чемпіонат України з бігу по шосе "Львівська десятка", на час проведення якого буде частково змінено рух на проспекті Чорновола та вулиці Липинського.

Управління молоді, сім’ї та спорту разом з СК "Ультра" запрошують львів’ян та гостей міста стати глядачами змагань, які розпочнуться о 9:00 год. на просп. В. Чорновола біля івент-холу "Кіно", та проляже за маршрутом просп. В. Чорновола, вул. Липинського (по правій стороні руху від центру) та у зворотному напрямку по тій же стороні руху).

У зв’язку з цим відбудеться перекриття руху транспорту по одній частині дороги від просп. Чорновола, 2 (Івент-хол "Кіно") до вул. Липинського, 50 з 08:30 до 10:30 год.

"Щороку у нашому місті проводиться все більше і більше змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. Впевнений, що такий масштабний захід як чемпіонат України з бігу по шосе "Львівська десятка", зробить вагомий внесок в промоцію здорового способу життя та фізичної культури і спорту, щоб стало ще більше модно серед мешканців міста займатися бігом, адже це так просто і корисно. Тому радо запрошуємо всіх долучитися до заходу і стати, якщо не учасником, то глядачем і підтримати наших львівських спортсменів", - начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Для участі в змаганнях запрошуються не лише спортсмени-професіонали, а й також спортсмени-любителі при обов’язковій попередній реєстрації. Прийом додаткових заявок, реєстрація учасників, видача стартових номерів буде відбуватися 19 вересня, у суботу з 16.00, під чаc проведення Pasta Party в приміщенні легкоатлетичного манежу СКА (вул. Клепарівська, 39а) та у день змагань, 20 вересня перед початком змагань.


Сценарій заходу:

7.00 - Початок роботи Секретаріату змагань. Видача нагрудних номерів, чіпів, оплата стартових внесків.

8.30 – Завершення реєстрації!

8.30 – Урочисте відкриття змагань. (просп. В. Чорновола, 4)

8.45 – Реєстрація учасників Чемпіонату України.

9.00 – Старт змагань

10.20 – Завершення ліміту часу.

11.30 – Урочисте нагородження переможців та призерів.

12.00 – Закриття змагань.

Львів у новинах:

В неділю через змагання на Липинського - Чорновола обмежать рух транспорту

У Львові на каві Сенічкін познайомився з родиною Садового (фото) 

Кримінальний Львів: за три дні у місті пограбували 5 квартир і 6 перехожих 

Відкрий своє серце для добра: 5 собак в ЛКП "Лев" чекають на нову сім’ю