Забудовник відбудував стіну для відновлення знищеної мозаїки "Море і риби"

Замість зруйнованої мозаїки "Море і риби" у Львові відбудували нову стіну. ФОТО КREATIV.

Замість зруйнованої мозаїки "Море і риби" у Львові відбудували нову стіну. ФОТО КREATIV.

Події
23 жовтня 2019 13:40

На місці зруйнованої мозаїки рибного магазину "Океан" у Львові відбудували нову стіну під мозаїку. Відповідні фото опублікувало проєктне бюро Kreative.

Саму стіну збудували з цегли, а поверх нанесли каркас для об’ємної мозаїки з бетону. Мозаїку ж вкладатимуть на завершальному етапі. Після стіни забудовник зможе почати будівництво решти будівлі.

Замість зруйнованої мозаїки

Замість зруйнованої мозаїки "Море і риби" у Львові відбудували нову стіну. ФОТО КREATIV.

Нагадаємо, розбирати легендарний магазин "Океан" на вулиці Володимира Великого у Львові почали у квітні. 18 липня у мережі з'явилася інформація про те, що забудовник знищив морську мозаїку, яку обіцяли зберегти. Проте його представник запевнив, що її просто "перенесли". На позачерговому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради вирішили скасувати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ "Компанія Ріел-Естейт Груп" будівлі магазину "Океан".

Представник громадської організації "Креативне місто Львів" Всеволод Поліщук стверджує, що йому не вдалося знайти документ, де було зафіксовано зобов'язання забудовника зберегти мозаїку магазину "Океан".

24 липня у Львові відбувся "похорон рибок". Львів’яни залили кров’ю і обклали вінками місце знищеної мозаїки: фото. І вимагають від мерії назвати імена посадовців, які винні у знищенні мозаїки на магазині "Океан". Забудовник, який зруйнував легендарну мозаїку, пообіцяв відновити її власним коштом і додатково передати місту приміщення для дитячої музичної школи. За відновленням мозаїки можна слідкувати онлайн. 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах